Повідомляємо Вам, що 16.06.2020 набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна» (далі – Постанова), якою затверджено Порядок передачі в оренду державного та комунального майна. У зв’язку з цим звертаємо Вашу увагу на першочергову необхідність:
1. Ознайомитися з положеннями вищезазначеної Постанови, керуватися нею та застосовувати її положення щодо усіх правовідносин у сфері оренди комунального майна.


2. Визначити посадову особу , відповідальну за застосування в роботі та дотримання положень вищезазначеної Постанови.
3. До 30.06.2020 - передати до виконавчого апарату районної ради інформацію про об’єкти оренди, передбачені пунктом 4 розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про оренду державного та комунального майна» (далі – Закон), а саме згідно з Переліком нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, що може бути передане в оренду (із зазначенням майна, переданого в оренду на момент набрання чинності Постановою).
4. До 16.08.2020 - передати до виконавчого апарату районної ради інформацію про об’єкти оренди, передбачені пунктом 4 розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Закону, а саме згідно з Переліком нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, що може бути передане в оренду (із зазначенням майна, переданого в оренду на момент набрання чинності Постановою), в обсязі, передбаченому пунктом 26 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна.
5. До 16.07.2020:
- оприлюднити на власному офіційному веб-сайті (в разі відсутності – створити такий сайт) договори, передбачені підпунктом 3 пункту 3 Постанови, а також всі інші цивільно-правові договори, на підставі яких треті особи мають право користування комунальним майном, включаючи договори безоплатного користування, договори про спільну діяльність та договори позички;
- подати до виконавчого апарату районної ради інформацію щодо вищезазначених договорів в обсязі згідно з додатком 2 до Постанови для оприлюднення на офіційному веб-сайті Галицької районної ради.
Також повідомляємо Вам, що 24.06.2020 о 14-00 Асоціація міст України спільно з державним підприємством «Прозорро. Продажі» проводить вебінар-навчання, присвячений новому Порядку передачі в оренду державного та комунального майна. Рекомендуємо Вам долучитися до перегляду.