15 грудня 2015 року відбулося перше пленарне засідання другої сесії районної ради сьомого скликання,  на яке прибуло 36 депутатів.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Я.Бартків, керівники установ, організацій району, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, голови міської, селищної та сільських рад.

Перш ніж розпочати роботу сесії голова районної ради П.Андрусяк разом із заступником голови районної ради Л.Гордійчук вручили новообраним депутатам посвідчення та значки депутата районної ради. 

Після вручення депутати перейшли до розгляду наступних питань порядку денного:

1. Про затвердження Регламенту Галицької районної ради.

2. Про затвердження  Положення про постійні комісії районної ради.

3. Про затвердження Положення про президію районної ради.

4. Про  затвердження Положення про преміювання працівників Галицької районної ради.

5. Про утворення президії районної ради  та затвердження її складу.

6. Про встановлення надбавки, порядок преміювання та виплату допомог голові районної ради.

7. Про встановлення надбавки, порядок преміювання та виплату допомог заступнику голови районної ради.

8. Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради та працівників, які здійснюють господарське обслуговування адмінбудинку районної ради.

9. Про майно спільної власності  територіальних громад сіл, селища, міста Галицького району.

10. Про затвердження розпоряджень районної ради та протоколів засідань постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій.

11. Про погодження кандидатури на призначення директором Старомартинівської  ЗОШ І-ІІст.

12. Про затвердження Статуту Бишівської загальноосвітньої школи                       І ступеня.

13. Про внесення та затвердження змін та доповнень до Програми соціально - економічного та культурного  розвитку Галицького району на 2015  рік. 

14. Про затвердження технічної документації по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту.

15. Про затвердження технічної документації по розрахунку експертної грошової оцінки землі наданої для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування в м.Галичі  пл. Волі, 1.

16. Про затвердження технічної документації по розрахунку експертної грошової оцінки землі наданої для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування в м.Галичі                 вул. Коновальця,19.

17. Про затвердження технічної документації по розрахунку експертної грошової оцінки землі наданої для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування в м.Галичі                вул. Шевченка, 10А.

18. Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік

19. Про звернення до Бовшівської сільської ради.

20. Про внесення змін до Зведеного плану природоохоронних заходів на 2015 рік.

21. Про районний бюджет на 2016 рік.

22. Різне.

З 19  питань порядку денного депутатами прийнято відповідні рішення. Розгляд питань: про внесення змін до Зведеного плану природоохоронних заходів на 2015 рік;  про районний бюджет на 2016 рік – вирішили розглянути на другому пленарному засіданні 2 сесії районної ради. Відповідно до прийнятого Регламенту утворено дві фракції:

 - депутатська фракція БПП «Солідарність», до складу якої ввійшло 13 депутатів. Голова фракції – Микола Попович;

- депутатська фракція ВО «Батьківщина», до складу якої ввійшло 11 депутатів. Голова фракції – Любомир Журавецький.

О.Колодій – в. о. військового комісара Галицького військового комісаріату, підполковник, звернувся до депутатів районної ради з пропозицією створити постійну комісію з питань військово-патріотичного виховання молоді та виконання військового обов’язку громадянами в Галицькому районі. 

Також цього дня відбулося засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій та соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу.