УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.11. 2016 № 85
м. Галич

   Про сликання дев'ятої сесії районної ради

 

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1). Скликати дев’яту сесію районної ради сьомого скликання 16 грудня 2016 року о 1000 год. в приміщенні залу засідань районної ради.
2). На розгляд сесії винести наступні питання:
1. Про затвердження Регламенту Галицької районної ради VІІ скликання в новій редакції.
2. Про виконання районного бюджету за 9-ть місяців 2016 року.
3. Про затвердження розпоряджень голови районної ради та протоколів комісії з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій.
4. Про погодження на посаду завідувача Нараївської ЗОШ І-ІІ ст. – філії опорно-навчального закладу Більшівцівської ЗОШ І-ІІІст. Грудзевич Н.О.
5. Про погодження на посаду завідувача Староскоморохівської ЗОШ І-ІІ ст. – філії опорно-навчального закладу Більшівцівської ЗОШ І-ІІІст. Шкабрій Г.Я.
6. Про погодження на посаду директора Старомартинівської ЗОШ І-ІІ ст. Савчук М.М.
7. Про затвердження Статуту Галицької дитячої музичної школи в новій редакції.
8. Про затвердження Статуту КЗ «Галицька ЦРЛ» в новій редакції.
9. Про затвердження Статуту КЗ Галицький районний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «ДОВІР’Я» в новій редакції.
10. Про затвердження технічної документації по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту .
11. Про внесення змін до Зведеного плану природоохоронних заходів Галицького районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік.
12. Про затвердження тарифу на реалізацію теплової енергії та затвердження штатного розпису РКП «Галичтеплосервіс».
13. Про внесення змін до Положення про порядок використання коштів Програми «Фонд районної ради на виконання депутатських повноважень».
14. Про затвердження програми «Духовне життя на 2016-2020 роки» у новій редакції .
15. Про затвердження районної цільової програми зміцнення законності та правопорядку в районі на 2016 рік в новій редакції.
16. Про затвердження районної цільової програми підтримки діяльності громадських організацій на 2016 рік в новій редакції.
17. Про затвердження районної цільової програми надання одноразової грошової допомоги незахищеним верствам населення, дітям інвалідам, надання надбавки до пенсії та пільг на ЖКП учасникам бойових дій ОУН-УПА, надання пільг на ЖКП реабілітованим по ст.3 та сім’ям військовослужбовців, які загинули в Афганістані, на 2016 рік в новій редакції.
18. Про надання дозволу на списання основних засобів та обладнання.
19. Про Звернення до обласної ради ( Галицький МНВК).
20. Про районний бюджет на 2017 рік.

21.Різне.

3). На сесію запросити депутатів обласної ради від Галицького району, депутатів районної ради, голову, заступників голови районної державної адміністрації, начальників її управлінь та відділів, голів місцевих рад району, керівників підприємств, установ, організацій, агроформувань, керівників політичних партій, представників засобів масової інформації.
4). Організаційно-технічне забезпечення проведення сесії покласти на виконавчий апарат районної ради (Р.Витриховський).
5). Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                                                                                              Павло Андрусяк