ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ


Галицьке бюро правової допомоги інформує, Мін'юст увійшов в трійку найбільш активних у запровадженні реформ міністерств.


Експерти відзначили, що найуспішнішими напрямками роботи Мін’юсту були розробка антикорупційного законодавства та початок роботи антикорупційних органів, запуск системи електронного декларування, відкриття реєстрів та наші електронні сервіси.
Тепер кожен громадянин може отримати вдома потрібну йому інформацію з відкритих реєстрів та скористатись іншими електронними сервісами на сайті https://kap.minjust.gov.ua/ або ж звернутись за допомогою в відділ «Галицьке бюро правової допомоги» яке знаходиться за адресою м. Галич, площа Волі, 1, каб. 8.
Ось перелік послуг, які можна отримати в електронному кабінеті:
Державний реєстр речових прав на нерухоме майно
Отримати інформаційну довідку
Отримання відомостей про зареєстровані речові права на нерухоме майно за:
- вказаною адресою;
- реєстраційним номером об'єкта нерухомості;
- кадастровим номером земельної ділянки;
- ідентифікаційними даними фізичної або юридичної особи.
Перевірити документ. Перевірка документів, виданих Державним реєстром речових прав на нерухоме майно.
Попередня подача заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень. Попередня подача заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень.
Інформація про стан розгляду заяви (запиту). Пошук та перегляд інформації про стан розгляду заяви або запиту, що були подані державному реєстратору у паперовому вигляді.
Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство
Отримання відомостей про суб'єкти підприємницької діяльності, відносно яких триває або завершена процедура банкрутства.
Перевірка інформаційної довідки з Єдиного реєстру.
Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
Отримання відомостей з ЄДР у вигляді виписки, витягу або довідки.
Отримання відомостей з автоматизованої системи збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб.
Виконання запитів за всіма витягами, виписками та довідками, що надаються з реєстру державними реєстраторами, наданими через Реєстраційний портал та оформленими через сайт https://usr.minjust.gov.ua/
Подача заяви для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи-підприємця
Оформлення та подання електронних документів, які направляються державному реєстратору
Державний реєстр друкованих ЗМІ та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності
Пошук друкованих засобів масової інформації
Реєстр містить інформацію про всі ЗМІ, які розповсюджуються на території України, а також про українські інформаційні агентства. Відомості надаються у вигляді витягів, в яких міститься інформація про засновника видання, його вид, назву, тираж, мову та ін.
Єдиний реєстр громадських формувань
Пошук громадських формувань
Доступ до інформації про легалізацію (реєстрацію) політичних партій, громадських організацій, профспілок, організацій роботодавців, асоціацій кредитних спілок, благодійних організацій та ін.
Реєстр громадських об’єднань
Можливість отримати відомості про реєстрацію об'єднань у формі громадської організації або громадської спілки.
Замовлення Електронного цифрового підпису(ЕЦП) для використання фізичними та юридичними особами - суб'єктами електронного документообігу.
Електронний суд
Сплата судового збору онлайн. Інформація про реквізити для сплати судового збору. Можливість формування квитанції та онлайн сплати судового збору.
Інформація щодо стадій розгляду судових справ. Інформація про суд, який розглядає справу, сторони спору та предмет позову, дату надходження позовної заяви, апеляційної, касаційної скарги, заяви про перегляд судового рішення, стадії розгляду справи, місце, дату і час судового засідання, рух справи з одного суду до іншого.
Єдиний державний реєстр судових рішень. Автоматизована система збирання, зберігання, захисту, обліку, пошуку та надання електронних копій судових рішень.
Надсилання процесуальних документів електронною поштою учасникам судового процесу. Обмін електронними документами між судом та учасниками судового процесу в частині надсилання судом таким учасникам процесуальних документів в електронному вигляді
Надсилання судової повістки у вигляді SMS-повідомлень. Надсилання судами учасникам судового процесу та кримінального провадження текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень
Оприлюднення відомостей у справах про банкрутство. Надання вільного доступу до інформації щодо перебування суб'єктів підприємницької діяльності (контрагентів, боржників, поручителів тощо) у процедурі банкрутства
Прийом громадян у режимі відеоконференції. Прийом громадян за допомогою системи відеоконференції в режимі реального часу.
Електронна торгівля. Проведення он-лайн аукціонів з продажу арештованого майна.
Інформаційні системи. Пошук законодавчих документів (законодавство України, міжнародне законодавство, законопроекти тощо).
Пошук та завантаження шаблонів документів (договору, заяви, юридичні документи та інше).Єдина база даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб’єктів владних повноважень
Пошук інформації про суб'єкти владних повноважень. Забезпечує пошук та перегляд інформації про електронні адреси, номери факсів (телефаксів) суб’єктів владних повноважень
Реєстрація інформації про суб'єкти владних повноважень. Забезпечує реєстрацію інформації про електронні адреси, номери факсів (телефаксів) суб’єктів владних повноважень
Діяльність арбітражних керуючих
Система електронної звітності арбітражних керуючих (СЕЗАК)
Єдиний реєстр арбітражних керуючих
Спеціалізація арбітражних керуючих
Автоматизована система визначення арбітражних керуючих
Державна реєстрація актів цивільного стану. На порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» Ви можете записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний для Вас час, задати питання в онлайн режимі, подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану.
Пошук державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів. Надає можливість отримати інформацію про існуючі державні нотаріальні контори та приватних нотаріусів в Україні.
Електронний реєстр апостилів. Надає можливість отримати інформацію про видані апостилі в Україні.
Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Пошук осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Надає можливість переглянути інформацію про осіб, що вчинили корупційні дії.
Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України "Про очищення влади"
Пошук осіб, які підлягають люстрації
Надає можливість переглянути інформацію про осіб, що підлягають люстрації.

Реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу можна через відділ «Галицьке бюро правової допомоги», яке знаходиться за адресою м. Галич, площа Волі, 1, каб. 8 (приміщення Галицької районної ради).
Години прийому: пн-чт 9:00-18:00
пт 9:00-17:00
сб-нд –вихідні дні
Телефони: (03431) 2-10-50
(03431) 2-10-51
(067) 98-19-290