Гранти на розвиток органів місцевого самоврядування від Європейської комісії


Європейська Комісія оголошує конкурс проектів «Mayors for Economic Growth Pioneer Projects». Загальна мета конкурсу полягає в зростанні спроможності органів місцевого самоврядування як фасилітаторів економічного зростання регіонів.
Проект започаткований 26 жовтня 2016 року в Єревані в ході конференції “Мери міст для економічного зростання (M4EG)” і є новою ініціативою, яка просувається Європейським Союзом та орієнтована місцевими органами влади у всіх країнах Східного партнерства, Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Грузії, Республіки Молдова і Україні.
Його увага зосереджена на сталому місцевому економічному розвитку. Мета - підтримка Міських голів і муніципалітетів на місцевому рівні, для того, щоб стати активними посередниками для економічного зростання і створення нових робочих місць шляхом розвитку їх потенціалу та технічних навичок роботи в партнерстві серед своїх ділових кіл та громадянським суспільством.

Загальна сума всіх проектів в даному конкурсі заявок становить 9.500.000 євро.

Кінцевий термін подачі – 31 травня 2017 р.

Індикативний розподіл коштів по гранту / географічному розприділенню:

Для України – EUR 4.500.000.
Заплановані заходи по кожному проекту повинні бути направлені на місцеву владу або групу місцевої влади тільки в одній країні.

Розміри грантів:

• Мінімальна сума: EUR 500.000
• Максимальна сума: EUR 1.000.000

Умови прийнятності:
- бути юридичною особою;
- бути неприбутковою організацією;
- інше;
- місцевість з населенням до 150 тисяч жителів з України;
- об'єднана територіальна громада (Громада) з України, яка представлена відповідною радою або виконавчим комітетом відповідно до Закону України № 157-VIII “Про добровільне об'єднання територіальних громад (hromadas)”;
- бути створеною в Україні та
- безпосередньо відповідати за підготовку і управління запланованих заходів по проекту з співподавачем (ами) і філій організації (ій), та не виступати в якості посередника;
- відповідати критеріям, відповідно до Додатку N “Контрольний перелік плану розвитку місцевої економіки”.

Прийнятні органи місцевого самоврядування можуть спільно подавати заявку на проект (один в якості основного заявника, інші як співзаявники). Але кожен запланований захід повинен бути направлений на органи місцевої влади чи групу органів місцевої влади тільки в одній країні.

Деталі та перелік необхідних документів:
https://webgate.ec.europa.eu/europeaid/online-services/index.cfm?do=publi.welcome&nbPubliList=15&orderby=upd&orderbyad=Desc&searchENGINE=RS&aofr=155272