2

27 квітня 2017 року, згідно графіку роботи виїзного консультативного пункту з надання безоплатної первинної правової

допомоги у ІІ кварталі 2017 року, працівниками Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області спільно з відділом «Галицьке бюро правової допомоги» проведено консультування з правових питань жителів Більшівцівської об’єднаної територіальної громади на базі Більшівцівської селищної ради Галицького району.
Правову допомогу надавали: в.о. начальника управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Левкун Ярослав Антонович, головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти – Шумська Катерина Іванівна та начальник відділу «Галицьке бюро правової допомоги» Холява Наталія Володимирівна.
Правову допомогу надано щодо: порядку реєстрації громадянина в державній службі зайнятості, оформлення спадщини та отримання субсидії.
В рамках зустрічі працівникам Більшівцівської селищної ради розповіли про реформи та сервіси Міністерства юстиції України, які впроваджуються з метою спрощення механізму реалізації прав людини, зокрема про порядок отримання безоплатної вторинної правової допомоги.