12 лютого 2018 року начальником відділу «Галицьке бюро правової допомоги» відкрито новий мобільний пункт доступу до безоплатної правової допомоги в приміщенні Галицької міської ради. В ході зустрічі досягнуто домовленостей про графік роботи мобільного пункту. Від тепер отримати безоплатні юридичні консультації можна в першу та третю середу місяця з 10:00 по 11:00 год за адресою: м. Галич, Майдан Різдва, 16.

 

Також було проінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», що реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Наша мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави. Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу можна через відділ «Галицьке бюро правової допомоги», яке знаходиться за адресою м. Галич, площа Волі, 1, каб. 8 (приміщення Галицької районної ради).Телефони: (03431) 2-10-50, (067) 98-19-290.