Розпорядження голови районної ради від 11.12.2018 №156 " Про оголошення конкурсу на посади педагогічних працівників (вчителя- дефектолога, пракатичного психолога, вчителя - реабілітолога" комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Галицької районної ради Івано-Франківської області"

Оголошення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників (вчителя-дефектолога, практичного психолога, вчителя-реабілітолога) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Галицької районної ради Івано-Франківської області

 

Повне найменування:
– комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Галицької районної ради Івано-Франківської області.

Юридична адреса:
– вулиця Львівська,4, м. Галич, Галицький район, Івано-Франківська область, 77100.

Найменування посад:
- вчитель-дефектолог комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Галицької районної ради Івано-Франківської області;
- практичний психолог комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Галицької районної ради Івано-Франківської області;
- вчитель-реабілітолог комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Галицької районної ради Івано-Франківської області. 

Умови оплати праці:

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу МОН від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу МОН від 15.04.1993 № 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти.

Кваліфікаційні вимоги до педагогічних працівників ІРЦ:
– вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія” за спеціалізацією дефектолог, практичний психолог, вчитель-реабілітолог.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строк їх подання:

– копію паспорта громадянина України;
– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
– копію трудової книжки;
– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.
Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Копії та оригінали документів подаються кандидатами особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до 16.00 год 03 січня 2019 року у загальний відділ виконавчого апарату Галицької районної ради, 3 поверх каб. №36 (пл. Волі, 1, м. Галич, Івано-Франківська область, 77100).

Етапи проведення конкурсного відбору:
1) оголошення про проведення конкурсного відбору;
2) прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі;
3) попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;
4) проведення іспиту та визначення його результатів;
5) проведення співбесіди та визначення її результатів;
6) визначення результатів конкурсного відбору;
7) оприлюднення результатів конкурсу.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:
1) кваліфікаційного іспиту за напрямами перевірки на знання: законодавства у сфері дітей з особливими освітніми потребами; основ спеціальної педагогіки;
2) співбесіди.

Дата та місце проведення конкурсного відбору:
Конкурс відбудеться 11 січня 2019 року у приміщенні Галицької районної ради на 3 поверсі, каб. №37 за адресою: пл. Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська область.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:
Палагнюк Мар’яна Миколаївна
0969272886
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.