УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
десята (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 11.01. 2017
м. Галич

Про встановлення надбавок,
порядок преміювання та виплату
допомог голові районної ради
та заступнику голови районної ради

Відповідно до статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.1996 №1295 «Про умови оплати праці працівників органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та іншіх органів», інших законодавчих і нормативних актів районна рада вирішила:
1. Установити Андрусяку Павлу Васильовичу – голові районної ради, та Гордійчук Любові Іванівні – заступнику голови районної ради, надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 50% посадового окладу з врахуванням надбавки за ранг та вислугу років.
2. Здійснювати преміювання голови районної ради та заступника голови районної ради в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі районної ради, та економії фонду заробітної плати у розмірі 90% посадового окладу.
3. Надавати голові районної ради та заступнику голови районної ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати.

 

Голова районної ради                                                    Павло Андрусяк