УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
десята (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 11.01.2017
м.Галич

Про прийняття міжбюджетних
трансфертів

Відповідно до статей 89, 93, 101, 1032, 1034 Бюджетного кодексу України, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Більшівцівської селищної ради, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій, районна рада вирішила:

1. Прийняти видатки 2017 року з бюджету Більшівцівської селищної ради до Галицького районного бюджету у вигляді міжбюджетного трансферту освітню субвенцію з державного бюджету для здійснення видатків по галузі освіти (заробітна плата педагогічних працівників) та субвенцію місцевого бюджету (утримання об’єктів, заробітна плата адміністративно-господарського персоналу, харчування, комунальні послуги, енергоносії, транспортні витрати).
2. Прийняти видатки 2017 року з бюджету Більшівцівської селищної ради до Галицького районного бюджету у вигляді міжбюджетного трансферту медичну субвенцію для здійснення видатків по галузі медицини.
3. Прийняти видатки 2017 року з бюджету Більшівцівської селищної ради до Галицького районного бюджету у вигляді міжбюджетного трансферту субвенцію з місцевого бюджету для здійснення видатків по галузі культури.
4. Укласти договори між Галицькою районною радою та Більшівцівською селищною радою про передачу коштів між місцевими бюджетами для здійснення видатків по галузях освіти, медицини, культури.
5. Доручити голові районної ради П.Андрусяку укласти та підписати договори про передачу коштів між місцевими бюджетами.
6. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (С.Канюка) внести відповідні зміни до показників районного бюджету на 2017 рік з подальшим внесенням та затвердженням на сесії районної ради.
7. Пункт 4 рішення дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання (III пленарне засідання) «Про безоплатну передачу з спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Галицького району у комунальну власність Більшівцівської селищної об’єднаної територіальної громади бюджетних установ та майна, закріпленого за ними» вважати таким, що втратив чинність.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                                                              Павло Андрусяк