УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
десята (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 11.01. 2017
м. Галич

Про затвердження районної
цільової програми з підтримки
та розвитку сільського футболу
на 2017 рік

 

Відповідно до Закону України “Про фізичну культуру і спорт”, районної цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки, врахувавши розпорядження районної державної адміністрації від 16.12.2016 № 803 «Про схвалення районної цільової програми з підтримки та розвитку сільського футболу на 2017 рік ” та згідно ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити районну цільову програму з підтримки та розвитку сільського футболу на 2017 рік (далі - Програма) ( додається).
2. Відділу молоді та спорту районної державної адміністрації (О.Чабак), ВФСТ “Колос” (І.Бабій), місцевим радам, забезпечити виконання заходів Програми.
3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (С.Канюка) забезпечити фінансування заходів Програми, виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету.
4. Головним розпорядником коштів по виконанню Програми визначити районну державну адміністрацію.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                           Павло Андрусяк

Програма