УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

п’ятнадцята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 23. 08.2017
м. Галич

Про звернення депутатів
районної ради

Враховуючи пропозиції депутатів районної ради, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Прийняти Звернення депутатів районної ради до голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації О.Гончарука та до начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області В.Буджака щодо необхідності проведення ремонтних робіт автомобільних доріг на території Галицького району.
2. Надіслати текст звернення депутатів районної ради до голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації О.Гончарука та до начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області В.Буджака (додається).
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

Голова районної ради                      Павло Андрусяк

 

 

Додаток до рішення п’ятнадцятої сесії
районної ради від 23.08.2017

Голові Івано-Франківської
обласної державної адміністрації
О. Гончаруку

Начальнику Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області
В.Буджаку

 

З В Е Р Н Е Н Н Я


Ми, депутати Галицької районної ради, стурбовані станом автомобільних доріг загального користування державного значення Т – 09 – 10 Бурштин-Калуш, на відрізку дороги Дорогів-Бурштин; Т- 09-03 Галич – Городок, на відрізку дороги Галич - Медуха; автомобільних доріг місцевого значення О 090307 Темирівці - Мошківці, на відрізку дороги Галич – Дорогів та О0900304 Залуква – Боднарів, на відрізку дороги Залуква-Бринь.
На даних ділянках дороги асфальтне покриття в деяких місцях повністю відсутнє, а асфальтована частина доріг потребує негайного ямкового ремонту.
Галицька районна рада, а також місцеві ради Галицького району, через територію яких проходять вищеназвані автодороги, готові долучитись до співфінансування проведення ремонтних робіт.
Просимо Вас зробити все необхідне для того, щоб ділянки автодоріг Дорогів-Бурштин, Галич-Медуха, Темирівці-Мошківці, Залуква-Бринь були якнайшвидше відремонтовані Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

 

Прийнято на п’ятнадцятій сесії
Галицької районної ради
сьомого скликання від 23.08.2017