Проект
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

п’ятнадцята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 23. 08.2017
м. Галич

 

Про затвердження технічної документації
з нормативної грошової оцінки земель
несільськогосподарського призначення
(крім земель населених пунктів)
Галицького району Івано-Франківської області
(за межами населених пунктів)

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оцінку земель», Податковим кодексом України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів) Галицького району Івано-Франківської області (за межами населених пунктів), розроблену ДП «Івано-Франківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», районна рада вирішила:
1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів Галицького району Івано-Франківської області.
2. Опублікувати в газеті “Галицьке слово» рішення про введення в дію нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (за межами населених пунктів) Галицького району Івано-Франківської області.
3. Згідно п. 2 ст. 271 Податкового кодексу України після офіційного оприлюднення до 15липня року, що передує бюджетному періоду, ввести в дію нормативну грошову оцінку земель, зазначену у пункті 1 цього рішення, з 01 січня 2019 року.
4. Контроль за виконанням покласти на постійну комісію районної ради з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів ( В. Зіньковський).

 

Голова районної ради                                               Павло Андрусяк