УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
шістнадцята (позачерговаї) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 28.09.2017
м. Галич

 

Про внесення змін до рішення
десятої сесії районної ради від
11.01.2017 р. «Про внесення змін
до рішення дев’ятої сесії районної ради
«Про районний бюджет на 2017 рік»
від 25.12.2016 р.»

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:
1. Внести зміни до п.17. рішення десятої сесії районної ради від 11.01.2017 р. «Про внесення змін до рішення дев’ятої сесії районної ради «Про районний бюджет на 2017 рік» від 25.12.2016 р.» виклавши його у наступній редакції:
17. Надати пільги учасникам АТО та членам їх сімей до встановлення статусу, який дає право на пільги, що фінансуються з державного бюджету:
— 50 відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах встановлених державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування;
— 50 відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами) та скрапленим балонним газом для побутових потреб в межах встановлених державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування;
— 50 відсоткова знижка вартості палива, в тому числі рідкого, в межах норм, встановлених для продажу населенню, для осіб, які проживають у будинках, що не мають центрального опалення.
До членів сім’ї пільговика належать: дружина (чоловік), неповнолітні діти (до 18 років), неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства І та ІІ групи, або інвалідами І групи, непрацездатні батьки, особа, яка знаходиться під опікою та піклуванням.
2. Доповнити рішення п. 18 з наступним змістом:
Надати пільги членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції та загиблих (померлих) військовослужбовців, призваних на військову службу під час І-VІ хвилі мобілізації під час особливого періоду:
— 100 відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах встановлених державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування;
— 100 відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами) та скрапленим балонним газом для побутових потреб в межах встановлених державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування;
— 100 відсоткова знижка вартості палива, в тому числі рідкого, в межах норм, встановлених для продажу населенню, для осіб, які проживають у будинках, що не мають центрального опалення.
До членів сім’ї загиблого (померлого) учасника АТО та загиблого (померлого) військовослужбовці, призваного на військову службу під час І-VІ хвилі мобілізації особливого періоду належать: дружина (чоловік), неповнолітні діти (до 18 років), неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства І та ІІ групи, або інвалідами І групи, батьки, особа, яка знаходиться під опікою та піклуванням.
Пільги надаються за умови відмови від пільг за рахунок коштів державного бюджету.
3. Пункти 18, 19, 20 рішення десятої сесії районної ради від 11.01.2017 р. «Про внесення змін до рішення дев’ятої сесії районної ради «Про районний бюджет на 2017 рік» від 25.12.2016 р.» вважати відповідно пунктами 19, 20, 21.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак) .

Голова районної ради                                             Павло Андрусяк