Проект

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
вісімнадцята сесія районної ради
сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

від 08.12.2017
м.Галич

 

Про затвердження розпорядження
голови районної ради від 15.11.2017 №132
«Про накладення дисциплінарного стягнення»

Відповідно до статтей 43, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити розпорядження голови районної ради від 15.11.2017 №132 «Про накладення дисциплінарного стягнення» (додається).
2.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк).

 

Голова районної ради                                                      Павло Андрусяк

 

 

 

 

 

 

 

 


УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 15.11.2017 № 132
м.Галич

 

Про накладення
дисциплінарного стягнення

 

Розглянувши акт проведення службового розслідування по фактах, викладених у поданні Управління захисту економіки в Івано-Франківській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України від 05 вересня 2017 року №7965/39-108/02-17, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району, затвердженим рішенням дев’ятнадцятої сесії районної ради від 27 червня 2013 року:
1. Журавецькому Любомиру Богдановичу, головному лікарю комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня», за невиконання вимог Закону України «Про запобігання корупції», оголосити догану.
2. Загальному відділу виконавчого апарату районної ради ознайомити Журавецького Л.Б. з цим розпорядженням відповідно до законодавства.
3. Винести дане розпорядження на затвердження сесії районної ради.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк).

 

Голова районної ради                                                                Павло Андрусяк