УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
вісімнадцята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

від 08.12. 2017 року
м.Галич

 

Про затвердження Порядку проведення
конкурсу на право оренди майна спільної
власності територіальних громад сіл, міста
Галицького району

З метою встановлення порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, запровадження механізму передачі комунального майна в оренду на конкурсних засадах, забезпечення ефективного та раціонального його використання, відповідно до статей 7, 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2011 року № 906 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна», на підставі статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу, районна рада в и р і ш и л а :
1.Затвердити Порядок проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району згідно з додатком.
2. Орендодавцям забезпечити дотримання вимог вищевказаного Порядку при наданні в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району.
3. Опублікувати дане рішення в термін до 10 днів після прийняття в газеті «Галицьке слово».
4. Рішення набуває чинності з моменту опублікування.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

Голова районної ради                                                   Павло Андрусяк

Порядок