УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
вісімнадцята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 08.12. 2017 року
м.Галич

Про затвердження Методики розрахунку та
порядку використання плати за оренду об’єктів
спільної власності територіальних
громад сіл, міста Галицького району
у новій редакції

З метою підвищення ефективності використання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу, районна рада вирішила:
1. Затвердити Методику розрахунку та порядку використання плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району (далі – Методика) у новій редакції згідно з додатком.
2. Вважати такою, що втратила чинність Методика розрахунку та порядку використання плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад району та територіальних громад сіл, селища, міст району, затверджена рішенням п’ятої сесії районної ради шостого скликання від 26 травня 2011 року.
3. Опублікувати дане рішення в термін до 10 днів після прийняття в газеті «Галицьке слово».
4. Рішення набуває чинності з моменту опублікування.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

 

Голова районної ради                                                 Павло Андрусяк

Методика розрахунку