УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцята сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 09.02 2018
м. Галич

 

Про затвердження районної
цільової програми з підтримки
і подальшого розвитку дитячо-юнацького
та сільського футболу на 2018 рік

Заслухавши та обговоривши проект районної цільової програми з підтримки і подальшого розвитку дитячо-юнацького та сільського футболу на 2018 рік,відповідно до Закону України “Про фізичну культуру і спорт”, статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Верховної Ради України від 19 жовтня 2016 року № 1695-VІІІ “Про забезпечення сталого розвитку сфери фізичної культури і спорту в Україні в умовах децентралізації влади”, Стратегії розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 17.10.2014р. № 1401-32/2014,врахувавши розпорядження районної державної адміністрації від 18.01.2018 року № 39“Про схвалення районної цільової програми з підтримки і подальшого розвитку дитячо-юнацького та сільського футболу на 2018 рік ”, районна рада вирішила:

1. Затвердити районну цільову програму з підтримки та подальшого розвитку дитячо-юнацького та сільського футболу на 2018 рік (далі - Програма), додається.

2. Відділам молоді та спорту (Н.Френдій), освіти (І.Матейко) районної державної адміністрації, ВФСТ “Колос” (І.Бабій), місцевим радам, забезпечити виконання заходів Програми.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Н.Гойсан) забезпечити фінансування заходів Програми, виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету.

4. Головним розпорядником коштів по виконанню Програми визначити районну державну адміністрацію.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                                         Павло Андрусяк

Програма