УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 09.02.2018
м. Галич

 

Про затвердження технічної документації
з нормативної грошової оцінки
земельної ділянки площею 19,8521 га
за межами населеного пункту
Межигорецької сільської ради
ПрАТ «Івано-Франківськцемент»

 

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 19,8521 га (кадастровий номер 2621286100:02:001:0428) ПрАТ «Івано-Франківськцемент» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, за межами населеного пункту Межигорецької сільської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.10,21 Земельного Кодексу України, ст.ст.13,15,18,21,23 Закону України «Про оцінку земель», ст.21 Закону України «Про оренду землі», районна рада вирішила:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 19,8521га ПрАТ «Івано-Франківськцемент» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, за межами населеного пункту Межигорецької сільської ради.

2. Відповідно до розробленого ДП «Івано-Франківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 19,8521 га ПрАТ «Івано-Франківськцемент» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, за межами населеного пункту Межигорецької сільської ради, затвердити грошову оцінку земельної ділянки в розмірі 30482076,45 грн.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (В.Зіньковський).

 

Голова районної ради                                    Павло Андрусяк