УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцята сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ


від 09.02. 2018
м. Галич

Про затвердження технічної документації
з нормативної грошової оцінки
земельної ділянки площею 2,3551 га
за межами населеного пункту с.Медуха
Вовкович Ганни Андріївни
на території Медухівської сільської ради

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2,3551 га Вовкович Ганни Андріївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Медухівської сільської ради за межами населеного пункту с. Медуха, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.10,21 Земельного Кодексу України, ст.ст.13,15,18,21,23 Закону України «Про оцінку земель», ст.21 Закону України «Про оренду землі», районна рада вирішила:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2,3551 га Вовкович Ганні Андріївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Медухівської сільської ради за межами населеного пункту с. Медуха.

2. Відповідно до розробленого ДП «Івано-Франківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2,3551 га Вовкович Ганні Андріївні на території Медухівської сільської ради за межами населеного пункту с.Медуха, затвердити грошову оцінку земельної ділянки в розмірі 87736,47 грн.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (В.Зіньковський).

 

Голова районної ради                                           Павло Андрусяк