УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцята сесія районної ради
сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

від 09.02.2018
м.Галич

 Про укладення договорів оренди комунального майна 

(нежитлових приміщень), що належать
до спільної власності територіальних
громад сіл, міста Галицького району

 

Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України «Про оренду державного та комунального майна», пунктом 20 частини першої статті 43 та статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району, затвердженим рішенням дев’ятнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 27.06.2013, відповідно до Положення про оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції (далі – Положення про оренду), Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції (далі – Методика), затверджених рішеннями вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08 грудня 2017 року, рішення спільного засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій; соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (протокол від 28.02.2017), розглянувши клопотання фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб щодо продовження терміну дії договорів оренди, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (протокол від 08.02.2018), районна рада вирішила:

1. Надати дозвіл орендодавцям:

1.1. Балансоутримувачу комунальному закладу «Галицька центральна районна лікарня» на укладення договорів оренди комунального майна (нежитлових приміщень), що належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району згідно з додатком 1.

1.2. Балансоутримувачу Галицькій районній раді на укладення договорів оренди комунального майна (нежитлових приміщень), що належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району згідно з додатком 2.

2. Галицькій районній раді (у разі необхідності), комунальному закладу «Галицька центральна районна лікарня» провести незалежну оцінку вартості об’єктів оренди шляхом укладання тристоронніх договорів між орендодавцем, орендарем та суб’єктом оціночної діяльності, визначеним у порядку, встановленому законодавством.

Оплату послуг з незалежної оцінки вартості об’єктів оренди та рецензування звіту про оцінку вартості об’єктів оренди покласти на орендарів.

Про хід виконання даного пункту проінформувати виконавчий апарат районної ради.

3. Зобов’язати орендодавців комунальний заклад «Галицька центральна районна лікарня», Галицьку районну раду згідно пункту 1 цього рішення:

3.1. Укласти договори оренди у порядку, терміни відповідно до вимог чинного законодавства, Положення про оренду та згідно типового договору оренди комунального майна, наведеного в додатку 2 до Положення про оренду, затвердженого рішенням вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08 грудня 2017 року. Копії відповідних договорів надати у виконавчий апарат районної ради.

3.2. Укласти із орендарями договори відшкодування вартості комунальних послуг та витрат на утримання комунального майна.

3.3. Здійснювати постійний контроль за дотриманням орендарями взятих на себе зобов’язань за договорами оренди комунального майна (нежитлових приміщень).

4. Відповідальність за неналежне виконання пункту 3 даного рішення покласти на орендодавців.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

 

Голова районної ради                                 Павло Андрусяк

Додаток 1

Додаток 2