УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 09.02.2018
м. Галич

Про відкриття другої групи
у закладі дошкільної освіти
ясла-садок «Пролісок»
с.Вікторів

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, статті 43, пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», на підставі листа дирекції закладу дошкільної освіти ясел-садка «Пролісок» с.Вікторів від 17 січня 2018 року №2, з метою створення додаткових місць у закладі дошкільної освіти відповідно до потреб батьків, районна рада вирішила:

1. Відкрити з 02 березня 2018 року в закладі дошкільної освіти ясла- садок «Пролісок» с.Вікторів додаткову різновікову групу.

2. Доручити відділу освіти Галицької районної державної адміністрації (І. Матейко):

2.1. Створити належні умови для навчання та виховання дітей у додатковій різновіковій групі.

2.2. Встановити наповнюваність додаткової різновікової групи залежно від вікової категорії дітей та допустимих норм наповнюваності.

2.3. Внести зміни до штатного розпису закладу дошкільної освіти ясла-садок «Пролісок» с. Вікторів та забезпечити фінансування, пов’язане з відкриттям додаткової групи у закладі.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на начальника відділу освіти Галицької районної державної адміністрації І. Матейка.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                                                         Павло Андрусяк