УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА   РАЙОННА   РАДА

двадцять четверта (позачергова) сесія районної ради

сьомого скликання

 

Рішення

 

від 07.09. 2018

м. Галич

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки

земельної ділянки площею 6,8861 га

за зверненням ТОВ «Солар Залуква»

за межами населеного пункту с.Залуква

Залуквянської сільської ради,

 урочище «Клітки»

 

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,8861 га (кадастровий номер 2621283300:02:001:1100) ТОВ «Солар Залуква», для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій  за межами населеного пункту с.Залуква Залуквянської сільської ради, урочище «Клітки» Галицького району Івано-Франківської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст.10, 21 Земельного Кодексу України, ст. ст.13, 15, 18, 21, 23 Закону України «Про оцінку земель», ст. 21 Закону України «Про оренду землі», районна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,8861 га ТОВ «Солар Залуква» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій за межами населеного пункту с.Залуква Залуквянської сільської ради, урочище «Клітки» Галицького району Івано-Франківської області.
  2. Відповідно до розробленої ПП «Прикарпатський земельний центр» технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,8861 га ТОВ «Солар Залуква» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій за межами населеного пункту с.Залуква Залуквянської сільської ради, урочище «Клітки» Галицького району Івано-Франківської області, затвердити грошову оцінку земельної ділянки в розмірі 6939209,82 грн.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (В.Зіньковський).

 

 

Голова районної ради                                                                Павло Андрусяк