Проект


УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять ______сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _______ 2018
м. Галич

 

Про встановлення меж зон санітарної

охорони Корчевського водозабору питних

підземних вод у Галицькому районі


З метою запобігання забруднення Корчевського водозабору питних підземних вод, води якого із свердловин використовуються для водопостачання м. Бурштин, с.Дем'янів, с.Задністрянське, ДТЕК Бурштинська ТЕС, забезпечення населення високоякісною питною водою відповідно до вимог статті 93 Водного кодексу Україні, Положення про порядок проектування та експлуатації зон санітарної охорони джерел водопостачання та водопроводів господарсько-питного призначення і Постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 №2024 «Про правовий режим зон санітарної охорони водних об’єктів», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні,» районна рада вирішила:
1. Встановити межі зони санітарної охорони Корчевського родовища питних підземних вод згідно з додатком № 1.
2. Погодити план санітарно-оздоровчих заходів в зоні санітарної охорони водозабору Корчевського водозабору питних підземних вод згідно з додатком №2.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (В.Зіньковський).

 

 

Голова районної ради                                            Павло Андрусяк

/Додатки_до_Рішення_Про_встановлення_зон