Проект

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять __________ сесія районної ради
сьомого скликання


РІШЕННЯ


від _________2018
м. Галич

Про затвердження технічної документації
з нормативної грошової оцінки
земельної ділянки площею 5,2500 га
за межами населеного пункту с.Перлівці
Безрукого Василя Юрійовича
на території Перлівецької сільської ради

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення кадастровий номер (2621286200:04:001:0439) площею 5,2500 га, яка надається в оренду Безрукому Василю Юрійовичу для видобудування піщаної-гравійної суміші, придатної для використання у дорожньому будівництві, за межами населеного пункту с.Перлівці Перлівецької сільської ради Галицького району Івано-Франківської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст.10, 21 Земельного Кодексу України, ст. ст.13, 15, 18, 21, 23 Закону України «Про оцінку земель», ст. 21 Закону України «Про оренду землі», районна рада вирішила:
1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 5,2500 га, яка надається в оренду Безрукому Василю Юрійовичу для видобудування піщаної-гравійної суміші, придатної для використання у дорожньому будівництві, за межами населеного пункту с.Перлівці Перлівецької сільської ради Галицького району Івано-Франківської області.
2. Відповідно до розробленого ДП «Івано-Франківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 5,2500 га, яка надається в оренду Безрукому Василю Юрійовичу для видобудування піщаної-гравійної суміші, придатної для використання у дорожньому будівництві, за межами населеного пункту с.Перлівці Перлівецької сільської ради Галицького району Івано-Франківської області, затвердити грошову оцінку земельної ділянки в розмірі 7000484,86 грн.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (В.Зіньковський).

Голова районної ради                                                    Павло Андрусяк