УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять четверта (позачергова)сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 07.09.2018
м. Галич

 

Про внесення змін до рішення
чотирнадцятої сесії районної ради
сьомого скликання від 06.07.2017
«Про визначення опорного
навчального закладу, його філій та
реорганізацію навчальних закладів»

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження, у зв’язку з кадровими змінами у відділі освіти Галицької районної державної адміністрації,районна рада вирішила:
1. Внести зміни до рішення чотирнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 06.07.2017 «Про визначення опорного навчального закладу, його філій та реорганізацію навчальних закладів», а саме додатки 1-3 викласти у новій редакції згідно з додатками 1 – 3 до цього рішення.
2. Вважати таким, що втратило чинність рішення вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08.12.2017 «Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 06.07.2017 «Про визначення опорного навчального закладу, його філій та реорганізацію навчальних закладів».
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                                                           Павло Андрусяк

склад комісій