УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 28.09.2018
м. Галич

Про штатні розписи комунальних
медичних закладів Галицької районної ради

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я, Законом України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», відповідно до Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я України, затвердженої постановою КМУ від 30.11.2016 №1013, з метою функціонування комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» та в зв’язку із зміною обсягів діяльності, оптимізації організаційної структури комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня», відповідно до Статутів даних закладів, враховуючи рекомендації президії районної ради, районна рада вирішила:

 1. Затвердити штатний розпис комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області з 01.10.2018 в кількості 77,0 штатних одиниць (додається).
 2. Затвердити зміни до штатного розпису комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» та ввести його в дію з 01.01.2019 в кількості 367,5 штатних одиниць (додається).
 3. В.о. головного лікаря комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» Л.Журавецькому відповідно до діючого законодавства забезпечити здійснення всіх необхідних заходів, пов’язаних з можливим вивільненням працівників, з дотриманням виплат всіх відповідних пільг та компенсацій.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О. Тарасевич).

 

Голова районної ради                                                   Павло Андрусяк

Додатки Структура КНП ГЦПМСД та КЗ ГЦРЛ 

                                          ПРОЕКТ

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 28.09.2018
м. Галич

Про підготовку РКП
«Галичтеплосервіс»
до опалювального сезону
на 2018-2019 роки

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу; з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій та з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (протокол від__ 09.2018), районна рада вирішила:
1. Інформацію директора РКП «Галичтеплосервіс» до опалювального сезону на 2018-2019 роки П.Патригури взяти до відома (додається).

 

Голова районної ради                                                                Павло Андрусяк

Довідка

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 28.09.2018
м. Галич

Про інформацію щодо діяльності
Галицької районної філії
Івано-Франківського
обласного центру зайнятості

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення спільного засідання постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу; з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій; з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (протокол від    27.09.2018), районна рада вирішила:

 1. Інформацію директора Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Л.Кульчицької взяти до відома (додається).

 

Голова районної ради                                                              Павло Андрусяк

Інформація

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять п’ята
сесія районної ради сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 28.09.2018
м. Галич

Про внесення змін
до районного бюджету на 2018 рік

Керуючись статтями 14, 71, 78 Бюджетного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  рішенням дев’ятнадцятої сесії районної ради від 21.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік» та відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 647-р «Про перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2018 році», від 19.09.2018 № 650-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2018 рік, та розподіл медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад», протоколу засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків від 14.09.2018 №76, районна рада вирішила:

 1. Збільшити обсяг освітньої субвенції по загальному фонду за КБКД 41033900 «Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам» на суму 400,0 тис. грн., яку спрямувати на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників закладів та установ освіти району, визначених пунктом 3 Порядку та умови надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, з них:

– відділу освіти районної державної адміністрації –  350,0 тис. грн.;

   – районній раді для комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Галицької районної ради Івано-Франківської області –   50,0 тис. грн.

 1. Збільшити обсяг медичної субвенції по загальному фонду за КБКД 41034200 «Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам» на суму 2522,9 тис. грн., яку спрямувати районній державній адміністрації для КЗ «Галицька центральна районна лікарня» на надання первинної медичної допомоги як комунальному закладу охорони здоров’я, який не уклав договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги.
 2. Зменшити обсяг субвенції з обласного бюджету по загальному фонду за КБКД 41052000 «Субвенція з місцевого бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 130,0 тис. грн., відповідно зменшивши бюджетні асигнування районній державній адміністрації (КЗ «Галицька центральна районна лікарня») по КПКВКМБ 0222146 «Відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань».
 3. Врахувати в складі доходів загального фонду районного бюджету субвенції з обласного бюджету за КБКД 41053900 «Інші субвенції з місцевого бюджету» в сумі 20,0 тис. грн., яку спрямувати відділу культури районної державної адміністрації на проведення видатків по КПКВКМБ 1014060 «Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів», а саме:
 • зміцнення матеріально-технічної бази Будинку культури села Дубівці (придбання жалюзі) — 5,0 тис. грн;
 • покращення матеріально-технічної бази та придбання одягу сцени для клубу с. Сапогів Галицього району Івано-Франківської області — 15,0 тис. грн.
 1. Врахувати в складі доходів спеціального фонду районного бюджету субвенції з обласного бюджету за КБКД 41053900 «Інші субвенції з місцевого бюджету» в сумі 1157,0 тис. грн., які спрямувати як видатки розвитку:

5.1. Галицькій районній раді (для КП «Капітальне будівництво») на капітальний ремонт пам'ятника Дмитру Вітовському в с. Медуха Галицького району —  200,0 тис. гривень;

 5.2. Відділу освіти районної державної адміністрації — 72,0 тис. грн., а саме на:

 • зміцнення матеріально-технічної бази Галицького районного центру дитячої та юнацької творчості (придбання активної акустичної системи) — 10,0 тис. грн.;
 • придбання костюмів дитячому зразковому колективу «Ярославна» Галицького районного центру дитячої та юнацької творчості — 10,0 тис. грн.;
 • зміцнення матеріально-технічної бази Тумирської ЗОШ І-ІІ ступенів (придбання холодильника) —10,0 тис. грн.;
 • зміцнення матеріально-технічної бази Дубівецького ДНЗ «Дубочок» (придбання холодильника) —8,0 тис. грн.;
 • встановлення вентиляції в дитячому навчальному закладі «Дзвіночок» в м. Галичі—34,0 тис. грн..

5.3. Районній державній адміністрації для КЗ «Галицька центральна районна лікарня» —590,0  тис. грн., а саме на:

 • капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Блюдники Галицького району — 306,0 тис. грн.;
 • капітальний ремонт адмінприміщень Мединської АЗПСМ по вул. Незалежності, 254а в с. Мединя Галицького району Івано-Франківської області»—245,0 тис. грн.;
 • придбання дверей Задністрянській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини— 17,0 тис. грн.;
 • придбання меблів у ФАП с. Лани —10,0 тис. грн.;
 • придбання обладнання для сателітного супутникового телебачення у КЗ «Галицька центральна районна лікарня»—12,0 тис. грн.;

5.4. Відділу культури райдержадміністрації  на заміна дверей в Будинку культури с. Дубівці — 100,0  тис. грн..

5.5. Надати субвенції місцевим бюджетам району по КПКВКМБ 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» на суму 195,0 тис. грн., з яких спрямувати:

Галицькій міській раді — 70,0 тис. грн., а саме на:

 • капітальний ремонт житлового фонду в м. Галичі — 50,0 тис. грн.;
 • на виконання заходів регіональної цільової програми «Духовне життя» на 2016-2020 роки (капітальний ремонт церкви Різдва Христового в м. Галичі) — 20,0 тис. грн..

Тустанській сільській раді на встановлення огорожі футбольного поля в    с. Тустань — 18,0 тис. грн.;

Ланівській сільській раді на зміцнення матеріально-технічної бази Ланівської сільської ради (придбання музичної апаратури) — 7,0 тис. грн.;

Задністрянській сільській раді  на проведення заходів із захисту від підтоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів на території Задністрянської сільської ради по вул. Заводська і прилеглої території — 100,0 тис. грн..

 1. Збільшити обсяг доходів загального фонду районного бюджету по податку та збору на доходи фізичних осіб за результатами виконання за січень-серпень поточного року на суму 532,5 тис. грн.
 2. Спрямувати кошти, отримані від перевиконання дохідної частини загального фонду районного бюджету на збільшення бюджетних призначень головних розпорядників коштів районного бюджету:

7.1. Галицькій районній державній адміністрації для КЗ «Галицька районна лікарня» на оплату праці і нарахування на заробітну плату працівників,  які надають вторинну медичну —395,8 тис. грн.

7.2. Відділу освіти районної державної адміністрації на оплату праці і нарахування на заробітну на суму 123,7 тис. грн.

7.3. Галицькій районній раді для  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Галицької районної ради Івано-Франківської області  — 13,0тис. грн., з них на оплату праці і нарахування на заробітну — 10,0тис. грн..

 1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук) внести відповідні уточнення у бюджетні призначення головних розпорядників коштів районного бюджету за функціональною та економічною ознаками.
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                                            Павло Андрусяк 

         УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 28.09.2018
м. Галич

Про затвердження порядку денного
двадцять п’ятої
сесії районної ради
сьомого скликання

 

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити порядок денний двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання (додається).

 

Голова районної ради                                          Павло Андрусяк

  

Перелік питань на двадцять п’яту сесію

1.

 1. Про затвердження порядку денного.
 2. Про виконання районного бюджету за 6 місяців 2018 року.
 3. Про внесення змін до рішення двадцять третьої (позачергової) сесії
  від 17.08.2018 «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік»
 4. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік
 5. Про затвердження розпоряджень голови районної ради та протоколів засідань постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій.
 6. Про внесення змін у додаток 1 до «Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції».
 7. Про безоплатну передачу майна із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальну власність територіальної громади села Маріямполя.
 8. Про проведення конкурсу на зайняття посади завідувача комунального підприємства «Галицька центральна районна аптека №12».
 9. 9. Про оренду майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району
 10. 10. Про затвердження Зведеного плану  природоохоронних заходів Галицького
  районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік в новій редакції.
 11. 11. Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти Галицького району
 12. Про внесення змін до рішення двадцять четвертої (позачергової) сесії від 07.09.2018 «Про фактичну мережу установ освіти району на 2018-2019 навчальний рік».
 13. Про встановлення меж зон санітарної охорони Корчевського водозабору питних підземних вод у Галицькому районі.
 14. Про встановлення меж зон санітарної охорони Коростовицького водозабору питних підземних вод у Галицькому районі.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,2500 га за зверненням фізичної особи-підприємця Безрукого Василя Юрійовича за межами населеного пункту с. Перлівці на території Перлівецької сільської ради.

 1. Про розвиток туризму в Галицькому районі.
 2. Про підготовку РКП «Галичтеплосервіс» до опалювального сезону на 2018-2019 роки.
 3. Про інформацію щодо діяльності Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості.
 4. Про штатні розписи комунальних медичних закладів Галицької районної ради.
 5. Різне.

 

 

 

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

від 28.09.2018
м.Галич

 

Про оренду майна спільної комунальної
власності територіальних громад сіл, міста
Галицького району

 

Керуючись Цивільним кодексом України, пунктом 20 частини першої статті 43 та статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна»,  Положенням про управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району, затвердженим рішенням дев’ятнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 27.06.2013, відповідно до Положення про оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції (далі – Положення про оренду), Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району (далі – Порядок проведення конкурсу), Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції (далі – Методика), затверджених рішеннями вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08 грудня 2017 року, Переліку нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, що може бути передано в оренду, затвердженого рішенням двадцять четвертої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 07.09.2018, розглянувши клопотання фізичних та юридичних осіб, враховуючи рішення спільного засідання постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу; з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій; з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (протокол від 27.09.2018), районна рада вирішила:

 1. Надати дозвіл Галицькій районній раді на передачу в оренду на конкурсних засадах комунального майна, яке перебуває у спільній комунальній власності територіальних громад сіл, міста Галицького району згідно з додатком 1 до цього рішення.
 2. Надати дозвіл комунальному закладу «Галицька центральна районна лікарня» на передачу в оренду на конкурсних засадах комунального майна, яке перебуває у спільній комунальній власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, згідно з додатком 2 до цього рішення.
 3. Галицькій районній раді, комунальному закладу «Галицька центральна районна лікарня»:

3.1. Провести незалежну оцінку зазначеного в додатках 1 – 2 до цього рішення майна шляхом укладання договору з суб’єктом оціночної діяльності – суб’єктом господарювання, визначеним у порядку, встановленому законодавством.

3.2. Передачу в оренду зазначеного в додатках 1 – 2 до цього рішення майна провести на конкурсних засадах згідно з Порядком проведення конкурсу та Методикою.

 1. Зобов’язати орендодавців - Галицьку районну раду, комунальний заклад «Галицька центральна районна лікарня»:

4.1. Оформити укладання договору оренди у порядку та терміни відповідно до вимог чинного законодавства та Положення про оренду і копію відповідного договору надати у виконавчий апарат районної ради.

4.2. Укласти договір оренди комунального майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, згідно типового договору оренди комунального майна, наведеного в додатку 2 до Положення про оренду, затвердженого рішенням вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08 грудня 2017 року.

4.3. Укласти договір відшкодування вартості комунальних послуг та витрат орендодавця на утримання комунального майна.

4.4. Здійснювати постійний контроль за дотриманням орендарем взятих на себе зобов’язань за договором оренди комунального майна.

 1. Відповідальність за неналежне виконання пункту 4 даного рішення покласти на орендодавця.
 2. Встановити, що заяви (ініціативи) щодо оренди майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, рішення щодо яких не прийняті на момент набрання чинності цим рішенням, підлягають розгляду відповідно до цього рішення.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

 

Голова районної ради                                                        Павло Андрусяк

Додаток 1

Додаток 2

               УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 28.09.2018
м. Галич

Про внесення змін до рішення
двадцять четвертої (позачергової)
сесії районної ради сьомого скликання
від 07.09.2018 «Про фактичну мережу
установ освіти району на 2018-2019
навчальний рік»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення належного функціонування філій Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла Галицької районної ради   Івано-Франківської області  районна рада вирішила:

 1. Внести зміни до рішення двадцять четвертої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 07.09.2018 «Про фактичну мережу установ освіти району на 2018-2019 навчальний рік», а саме: доповнити після пункту 12 новим пунктом  такого змісту:

«13. Продовжити функціонування 1 ставки кухаря у філії №1  та   1 ставки робітника з комплексного обслуговування й ремонту будівель Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла Галицької районної ради Івано-Франківської області  у 2018-2019 навчальному році».

У зв’язку з цим пункт 13 вважати відповідно пунктом 14.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

Голова районної ради                                                            Павло Андрусяк

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 28.09.2018
м. Галич

 

Про організацію харчування учнів
закладів загальної середньої освіти
та вихованців закладів дошкільної
освіти Галицького району

 

Відповідно до статтей 32, 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 25 Закону України «Про освіту», статтей 21, 22 Закону України «Про загальну середню освіту», статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», постанов Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591«Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», від 20.08.2014 № 413 «Про затвердження  Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення», від 19.06.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», від 02.02.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операцій з надання яких звільняються від обкладання податком на додану вартість», на виконання спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 № 242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах», постанови Міністерства охорони здоров’я України та Державного санітарного лікаря України № 28 від 02.03.2004 «Про заходи щодо забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя учнів загальноосвітніх навчальних закладів», Закону України,  прийнятого Верховною Радою України 24.12.2015 № 911-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», пункту 6 Закону України  «Про внесення змін та визначення такими, що втратили чинність, до деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 № 76-VIII, Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000 № 1768-III, пункту 19 статті 6  Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», враховуючи рішення Задністрянської (від 25.12.2017), Деліївської (від 22.12.2017 №7), Дубовецької (від 24.12.2017), Маріямпільської (від 22.12.2017), Бовшівської (23.02.2018), Медухівської  (від 09.08.2018), Межигорецької (від 10.08.2018) сільських рад,  з метою забезпечення повноцінного харчування учнів  закладів загальної середньої та дошкільної освіти району районна рада вирішила:

 1. Відділу освіти районної державної адміністрації (І.Матейко), керівникам установ освіти:

1.1. Організувати безкоштовне харчування за рахунок коштів районного бюджету дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти, а саме: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,  дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах,   учнів   із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України  «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

1.2. Організувати безкоштовне харчування за рахунок коштів районного бюджету дітей пільгових категорій закладів дошкільної освіти, а саме: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до  Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей, із сімей, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищує рівня забезпечення прожиткового мінімуму.

1.3. Організувати безкоштовне харчування за рахунок коштів районного бюджету    дітей-інвалідів     закладів загальної середньої освіти та дітей, які прибули  з АР Криму та південно-східних областей України, дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції, учасниками бойових дій або загинули під час виконання службових обов’язків у зоні проведення АТО, закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

1.4. Організувати харчування  учнів  Задністрянської, Деліївської, Дубовецької, Маріямпільської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Бовшівської, Медухівської, Новоскоморохівської, Межигорецької, Дем’янівської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів,  не включених в перелік  категорій дітей, визначених підпунктами 1.1.-1.3. пункту 1 даного рішення,  за кошти Задністрянської, Деліївської, Дубовецької, Маріямпільської, Бовшівської, Медухівської, Новокоморохівської, Межигорецької, Дем’янівської сільських рад.

1.5. На підставі рішень протоколів   батьківських зборів   організовувати харчування для  учнів, не включених в перелік  категорій дітей, визначених підпунктами 1.1.-1.3 пункту 1 даного рішення,  за кошти батьків.

 1. Відділу освіти районної державної адміністрації (І.Матейко):

         2.1. Встановити батьківську плату за харчування дітей з багатодітних сімей у  закладах дошкільної освіти в розмірі 50%.

         2.2. Встановити батьківську плату за харчування дітей закладів дошкільної освіти, не включених в перелік  категорій, визначених підпунктами  1.2 та 1.3 пункту 1 даного рішення, в розмірі 60% - у місті, 40%- у селі.

 1. Керівникам закладів загальної середньої та дошкільної освіти району:

3.1.Забезпечити виконання вимог нормативно-правових документів з питань організації харчування учнів та дотримання санітарно-гігієнічних норм.

3.2.Тримати на постійному контролі оформлення документів, що підтверджують право на  одержання безкоштовного харчування, згідно  вимог чинного законодавства.

 1. Вважати такими, що втратили чинність:

- рішення дев’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від     21.12. 2017 «Про безкоштовне харчування учнів 1-4 класів, вихованців дошкільних та учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, батьки яких є учасниками АТО, дітей – інвалідів та дітей переселенців із зони АТО»;

- рішення двадцять третьої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 17.08.2018  «Про безкоштовне харчування вихованців закладів дошкільної освіти та учнів закладів загальної середньої освіти».

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

Голова районної ради                                                                    Павло Андрусяк

         УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 28.09.2018
м. Галич

Про затвердження Зведеного плану
природоохоронних заходів Галицького
районного фонду охорони навколишнього
природного середовища на 2018 рік в новій редакції

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з надходженням додаткових запитів та проектно-кошторисної документації від місцевих рад, організацій та установ Галицького району, районна рада вирішила:
1. Затвердити Зведений план природоохоронних заходів Галицького районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік в новій редакції (далі – Зведений план) згідно додатку до даного рішення.
2. Довести дане рішення до відома розпорядників коштів згідно Зведеного плану.
3. Рішення двадцять четвертої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 7.09.2018 «Про затвердження Зведеного плану природоохоронних заходів Галицького районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік в новій редакції» вважати таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань екології та рекреації (Т.Гречух) .


Голова районної ради                                    Павло Андрусяк 

Зведений план

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

від 28.09.2018
м.Галич

Про затвердження розпоряджень
голови районної ради та
протоколів засідань постійної
комісії районної ради з
питань бюджету, фінансів,
податків та інвестицій

 

 

Відповідно до статей 43, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:

 1. Затвердити розпорядження голови районної ради від 12.09.2018 № 90 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету»; від 12.09.2018 № 91 «Про фінансування природоохоронних заходів»; від 12.09.2018 № 92 «Про внесення змін до розпоряджень від 06.07.2018 №55, від 31.07.2018 №70 та від 20.08.2018 №82 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету»; від 12.09.2018 №93 «Про внесення змін до розпоряджень від 06.07.2018 №56, від 31.07.2018 № 71 та від 20.08.2018 № 83«Про фінансування природоохоронних заходів»; від 14.09.2018 № 94 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 14.09.2018 № 95 «Про фінансування природоохоронних заходів»; від 26.09.2018 №103 «Про фінансування природоохоронних заходів».
 2. Затвердити протоколи засідань постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій від 10.09.2018 № 25, від 13.09.2018 № 26.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак) та з питань екології та рекреації (Т.Гречух).

 

Голова районної ради                                                                   Павло Андрусяк

            УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 28.09. 2018
м. Галич

Про встановлення меж зон санітарної
охорони Коростовицького водозабору питних
підземних вод у Галицькому районі
Івано-Франківської області

Керуючись пунктом 23 частини першої  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до статті 93 Водного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України  від 18.12.1998 №2024 «Про правовий режим зон санітарної охорони водних об’єктів», з метою забезпечення охорони водного об’єкту, запобігання забрудненню Коростовицького водозабору питних підземних вод, розглянувши матеріали, подані комунальним підприємством «Житловик», враховуючи рішення спільного засідання постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу; з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій; з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (протокол від 27.09.2018), районна рада вирішила:

 1. Затвердити проект  зон санітарної охорони Коростовицького водозабору питних підземних вод у Галицькому районі Івано-Франківської області, розроблений ПрАТ «Геотехнічний інститут», згідно з додатком 1.
 2.   2. Комунальному підприємству  «Житловик» виконати в установлені строки санітарно-технічні заходи на території зон санітарної охорони, передбачені в додатку 2.

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (В.Зіньковський).

Голова районної ради                                                            Павло Андрусяк 

Додаток 2

                                     Проект

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 28.09.2018
м. Галич

 

Про розвиток туризму
в Галицькому районі

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію районної державної адміністрації про розвиток туризму в Галицькому районі,районна рада вирішила:
1. Інформацію районної державної адміністрації про розвиток туризму в Галицькому районі взяти до відома.
2. Відділу культури (Іваськів М.М.), відділу освіти (Матейко І.Б.)районної державної адміністрації, міському та сільським головампри підготовці пропозицій до програми соціально-економічного та культурного розвиту району на 2019 рік передбачити кошти на проведення культурно-мистецьких та освітніх заходів з метоюпопуляризації серед жителів та гостей районуісторико-культурних традицій,перспектив розвитку туристичної галузі, зокрема зеленого туризму.
3. Галицькому національному заповіднику "Давній Галич" (Костишин В.І.), Галицькому національному природньому парку (Гайдук О.Я.), рекомендувати спрямувати зусилля на підвищення якості надання туристичних послуг та екскурсійного обслуговування для гостей району, забезпечити проведенняз питань туризму семінарів, презентацій, навчань, виставок, ток-шоу, «круглих столів», благодійних екскурсій тощо.
4. Управлінню економічного розвитку, туризму та житлово-комунального забезпечення (Горбаль В.В.) районної державної адміністрації забезпечити здійснення постійного моніторингу діяльності об’єктів туристичної інфраструктури та суб’єктів підприємницької діяльності у сфері надання послуг, пов’язаних з організацією відпочинку та подорожей громадян.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук і постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

Голова районної ради                                                           Павло Андрусяк 

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 28.09. 2018
м. Галич

Про встановлення меж зон санітарної
охорони Корчевського водозабору питних
підземних вод у Галицькому районі

       Керуючись пунктом 23 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 93 Водного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 №2024 «Про правовий режим зон санітарної охорони водних об’єктів», з метою забезпечення охорони водного об’єкту, запобігання забрудненню Корчевського водозабору питних підземних вод, розглянувши матеріали, подані комунальним підприємством «Житловик», враховуючи рішення спільного засідання постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу; з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій; з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (протокол від 27.09.2018), районна рада вирішила:

 1. Затвердити проект  зон санітарної охорони Корчевського водозабору питних підземних вод у Галицькому районі Івано-Франківської області, розроблений ПрАТ «Геотехнічний інститут», згідно з додатком 1.
 2.  2. Комунальному підприємству «Житловик» виконати в установлені строки санітарно-технічні заходи на території зон санітарної охорони, передбачені в додатку 2.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (В.Зіньковський).

Голова районної ради                                                                Павло Андрусяк 

Додаток 2

                                     Проект

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять п'ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 28.09.2018
м. Галич

Про затвердження технічної документації
з нормативної грошової оцінки
земельної ділянки площею 5,2500 га
за зверненням фізичної особи - підприємця
Безрукого Василя Юрійовича
за межами населеного пункту с.Перлівці
на території Перлівецької сільської ради

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 5,2500 га, кадастровий номер (2621286200:04:001:0439), яка надається в оренду фізичній особі-підприємцю Безрукому Василю Юрійовичу для видобудування піщаної-гравійної суміші, придатної для використання у дорожньому будівництві за межами населеного пункту с.Перлівці Перлівецької сільської ради Галицького району Івано-Франківської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст.10, 21 Земельного Кодексу України, ст. ст.13, 15, 18, 21, 23 Закону України «Про оцінку земель», ст. 21 Закону України «Про оренду землі», районна рада вирішила:
1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 5,2500 га, яка надається в оренду фізичній особі-підприємцю Безрукому Василю Юрійовичу для видобудування піщаної-гравійної суміші, придатної для використання у дорожньому будівництві за межами населеного пункту с.Перлівці Перлівецької сільської ради Галицького району Івано-Франківської області.
2. Відповідно до розробленої ДП «Івано-Франківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 5,2500 га, яка надається в оренду фізичній особі-підприємцю Безрукому Василю Юрійовичу для видобудування піщаної-гравійної суміші, придатної для використання у дорожньому будівництві за межами населеного пункту с.Перлівці Перлівецької сільської ради Галицького району Івано-Франківської області, затвердити грошову оцінку земельної ділянки в розмірі 7000484,86 грн.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (В.Зіньковський).

 

Голова районної ради                                                              Павло Андрусяк 

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

від 28.09.2018
м.Галич

 

Про проведення конкурсу на зайняття
посади завідувача комунального підприємства
«Галицька центральна районна аптека №12»

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094,  «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 16.10. 2014 № 642 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», районна рада вирішила:

 1. Визначити уповноваженим органом управління комунального підприємства «Галицька центральна районна аптека №12» для проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального підприємства «Галицька центральна районна аптека №12» – Галицьку районну раду в особі голови районної ради, Галицьку районну державну адміністрацію в особі голови районної державної адміністрації шляхом прийняття спільних розпоряджень.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк).

 

Голова районної ради                                                               Павло Андрусяк

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 28.09.2018
м. Галич

Про безоплатну передачу майна із спільної
комунальної власності територіальних
громад сіл, міста Галицького району у
комунальну власність територіальної громади
села Маріямполя

Керуючись нормами Цивільного, Господарського кодексів України, статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішенням другої сесії районної ради сьомого скликання від 15.12.2015 «Про майно спільної власності територіальних громад сіл, селища,  міста Галицького району», розглянувши лист Маріямпільської сільської ради від 10.09.2018 №197/02.2-16 щодо передачі нежитлового приміщення зі спільної власності територіальних громад району у комунальну власність територіальної громади села Маріямполя, з метою ефективного використання майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, беручи до уваги рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу; з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій; з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (протокол від 27.09.2018), районна рада вирішила:

 1. Передати безоплатно із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальну власність територіальної громади села Маріямполя нежитлові приміщення (аптека), що розташовані за адресою: вул.Шевченка, 9, с.Маріямпіль, Галицький район, Івано-Франківська область.
 2. Делегувати до складу комісії з приймання-передачі майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальну власність територіальної громади села Маріямполя:

- заступника голови районної ради – Гордійчук Л.І.;

- заступника керуючого справами виконавчого апарату районної ради – Лавера Л.І.;

- начальника відділу обліку і звітності, головного бухгалтера районної ради – Довган Т.П.

 1. Маріямпільській сільській раді та Галицькій районній раді здійснити приймання-передачу вищезазначеного майна відповідно до норм чинного законодавства та надати акт приймання-передачі на затвердження голові районної ради.
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійні комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак); з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).

 

Голова районної ради                                                                 Павло Андрусяк

      УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять п’ята сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 28 .09. 2018
м. Галич

Про виконання районного
бюджету за 6 місяців 2018 року

Заслухавши та обговоривши інформацію з даного питання, районна рада відзначає, що за січень-червень 2018 року надходження до загального та спеціального фондів районного бюджету склали 237960,3 тис.грн., що на 32410,8 тис. грн., або на 15,8 відс. більше у порівнянні з минулим роком.

         Із загальної суми надходжень міжбюджетні трансферти склали                 212876,0 тис. грн. (базова дотація з державного бюджету – 10399,2 тис. грн., субвенції з державного бюджету – 56732,2 тис. грн., в т.ч. освітня –                       40254,8 тис. грн., медична субвенція – 16477,4 тис. грн., з селищного бюджету Більшівцівської ОТГ субвенція на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції – 720,0 тис .грн., інші субвенції: з обласного бюджету – 3367,4 тис. грн., з місцевих бюджетів рад району — 2014,2 тис. грн., з селищного бюджету Більшівцівської ОТГ –                54,4 тис.грн., з бюджету м. Бурштин - 62,5 тис .грн., з обласного бюджету: субвенції на соціальні видатки за рахунок відповідних субвенцій з державного бюджету — 121233,7 тис. грн., субвенція на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету — 580,0 тис грн., субвенція на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 266,3 тис. грн., субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету - 255,7 тис. грн., субвенція за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду – 251,1 тис. грн., дотація з обласного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 8274,3 тис грн., субвенція на здійснення природоохоронних заходів: з Бовшівського сільського бюджету –                           8365,0 тис. грн., з обласного бюджету - 300,0 тис.грн).

         Надходження доходів загального фонду (без врахування трансфертів) склали  23563,1 тис.грн., або 118,9 відс. уточнених планових показників  І–го півріччя (19822,3 тис. грн.).

Значну питому вагу в складі доходів загального фонду  займає податок на доходи фізичних осіб – 99,7 відс., якого надійшло 23500,9 тис.грн., або                  118,8 відс. до уточнених планових показників І – го півріччя 19788,8тис.грн.).

До спеціального фонду районного бюджету (без врахування трансфертів) надійшло 1521,2 тис.грн., або 207,0 відс. плану І -го півріччя (735,0 тис. грн.).

Видаткова частина районного бюджету з врахуванням отриманих  дотацій та субвенцій склала за 6 місяці поточного року 235961,0 тис. грн., або 55,9 відс. до затвердженого плану на рік, в тому числі по загальному фонду – 228837,8 тис. грн. (57,6 відс.), спеціальному –  7123,2 тис. грн. (28,2відс.).

У загальній сумі видатків значну частину займають соціальні видатки – 97,6 відс., з яких 8,6 відс. припадає на охорону здоров'я (19276,1 тис. грн.), освіту – 33,6 відс. (74980,1 тис. грн.), соціальний захист та соціальне забезпечення 56,0 відс. (125123,4 тис. грн.), культуру – 1,8 відс. (4049,5тис.грн.).

Забезпечено фінансування усіх розпорядників коштів районного бюджету по захищених статтях та першочергових видатках.

 Враховуючи вищенаведене, районна рада вирішила:

 1. Інформацію фінансового управління районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету за 6 місяців 2018 року взяти до відома.
 2. Затвердити звіт про виконання районного бюджету за 6 місяців 2018 року (додаток 1) та використання коштів резервного фонду районного бюджету (додаток 2).
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                                  Павло Андрусяк

Довідка

Додаток 1

продовження додатку 1

Додаток 2 

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять п’ятасесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 28.09. 2018
м. Галич

Про внесення змін до рішення

двадцять третьої (позачергової) сесії
районної ради від 17.08.2018

 «Про внесення змін  до районного

бюджету на 2018 рік»

Керуючись статтями 14,71,78 Бюджетного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   рішенням дев’ятнадцятої сесії районної ради від 21.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік», районна рада вирішила:

 1. Внести зміни до рішення двадцять третьої (позачергової) сесії районної ради від 17.08.2018 «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік»виклавши в наступній редакції:

другий абзац підпункту 2.5. пункту 2: «Проведення ремонтних робіт в Івано-Франківському обласному госпіталі ветеранів війни —50,0 тис.грн.» замінити на: «Капітальний ремонт КЗ «Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни по вул. Шкрумеляка, 26 в м. Коломиї (частина корпусу «А» (лікарня) з операційним блоком»—50,0 тис.грн.»;

 підпункт 2.7. пункту 2: «Співфінансування проекту «Будівництво амбулаторії, закладу охорони здоров’я та соціальної допомоги – амбулаторії (загальної практики сімейної медицини) за адресою: с. Дорогів,   вул. Центральна (біля будинку культури)— 400,0 тис.грн.» замінити на: Програма соціально-економічного та культурного розвитку району на    2018 рік — співфінансування проекту «Будівництво амбулаторії, закладу охорони здоров’я та соціальної допомоги – амбулаторії (загальної практики сімейної медицини) за адресою: с. Дорогів, вул. Центральна (біля будинку культури) — 400,0 тис. грн.».

 1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук) внести відповідні уточнення у бюджетні призначення головних розпорядників коштів районного бюджету за функціональною та економічною ознаками.
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                                  Павло Андрусяк 

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

двадцять п’ята сесія районної ради

сьомого скликання

  

РІШЕННЯ

 від 28.09.2018

м.Галич

  Про внесення змін в додаток 1 до

«Методики розрахунку та порядку

використання плати за оренду об’єктів

спільної власності територіальних громад

сіл, міста Галицького району у новій

редакції»

Відповідно до статті 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», розглянувши рекомендації адміністративної колегії Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 19.01.2018 №01.1-07/1 про вжиття заходів, спрямованих на розвиток конкуренції, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (протокол від 20.04.2018); з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (протоколи від 04.06.2018, ___.09.2018), керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

 1. Внести зміни в додаток 1 до «Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції», затвердженої рішенням вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08 грудня 2017 року, та викласти його в новій редакції згідно з додатком.
 2. Вважати таким, що втратив чинність, додаток 1 до «Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції», затвердженої рішенням вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08 грудня 2017 року.
 3. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.
 4. Орендодавцям майна спільної власності територіальних громад району забезпечити виконання вимог пункту 1 цього рішення при внесенні в установленому законодавством порядку змін до діючих договорів оренди та при укладенні нових договорів оренди об`єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району.
 5. Оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті районної ради.
 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

 

Голова районної ради                                                                  Павло Андрусяк

Орендні ставки за використанням нерухомого майна