УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять сьома (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 03.12.2018
м. Галич

Про забезпечення безперебійного
функціонування КЗ «Галицька ЦРЛ»

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 3 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктом 4.7 розділу 4 Положення про оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції», затвердженого рішенням вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 18.12.2017 , в зв’язку з виникненням обставин непереборної сили, на підставі протоколу №8 позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 19 листопада 2018 року щодо можливого виникнення надзвичайної ситуації об’єктного характеру та загрозою зриву опалювального сезону у КЗ «Галицька ЦРЛ», листа ТзОВ «Європейська Енергетична Компанія» від 26.11.2018 № 191 про можливість постачання теплової енергії, виробленої з альтернативного палива, КЗ «Галицька ЦРЛ», враховуючи протокол засідання президії від 03.12.2018, районна рада вирішила:
1. Дозволити комунальному закладу «Галицька центральна районна лікарня»:
1.1. Здійснити передачу структурного підрозділу (котельні) в оренду для забезпечення виробництва теплової енергії без застосування конкурсної процедури Товариству з обмеженою відповідальністю «Європейська Енергетична Компанія» з 03 грудня 2018 року по 31 грудня 2019 року.
1.2. Здійснити придбання теплової енергії за переговорною процедурою закупівлі Товариству з обмеженою відповідальністю «Європейська Енергетична Компанія» з 01 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л. Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М. Коржак).

 

Голова районної ради                                                        Павло Андрусяк