УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев'ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 01.03.2019
м. Галич

Про співфінансування 
інвестиційних проектів у 2019 році

 

 

Керуючись статтею 78 Бюджетного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою реалізації Постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 р. № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку»,  районна рада вирішила:

1.Направити на розгляд регіональної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись  за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, наступні інвестиційні  проекти:

-«Впровадження заходів з енергозбереження по об’єкту «Капітальний ремонт Галицького районного будинку культури  за адресою вул.Осмомисла, 1 в м.Галичі Івано-Франківської області»;

-«Поточний середній ремонт автомобільної дороги Т-09-03 Галич - Підгайці – Сатанів» м.Галич (вул. Вітовського,буд 2) та с.Медуха  (вул. Галицька, буд 1) Галицького району Івано-Франківської області;

-« Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення О090303 Галич-Цвітова, на дільниці км 3+000-км.9+500 Галицького району  Івано-Франківській області».

2.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук) при перегляді  районного бюджету  на 2019 рік виділити кошти в сумі                  800,0 тис. грн. для співфінансування  інвестиційних проектів, а саме:

 -«Впровадження заходів з енергозбереження по об’єкту «Капітальний ремонт Галицького районного будинку культури  за адресою вул.Осмомисла, 1 в м.Галичі Івано-Франківської області» -200 тис.грн.

-«Поточний середній ремонт автомобільної дороги Т-09-03 Галич - Підгайці – Сатанів» м.Галич (вул. Вітовського,буд 2) та с.Медуха  (вул. Галицька, буд 1) Галицького району Івано-Франківської області – 400,0 тис.грн.

Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення О090303 Галич-Цвітова, на дільниці км 3+000-км.9+500 Галицького району  Івано-Франківській області» -200,0 тис.грн.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак) та з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                                                Павло Андрусяк

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев'ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 01.03.2019
м. Галич

 

Про Звіт голови районної ради

Відповідно до пункту 17 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

 1. Звіт голови Галицької районної ради про роботу за 2018 рік взяти до відома.

 

Голова районної ради                             Павло Андрусяк

       УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 01.03.2019
м. Галич

 

Про звіт голови районної
державної адміністрації

Відповідно до пункту 28 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

 1. Звіт голови Галицької районної державної адміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2018 рік, здійснення районною державною адміністрацією повноважень делегованих їй радою взяти до відома.

 

Голова районної ради                                    Павло Андрусяк

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев’ята сесія районної ради
сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

від 01.03.2019
м.Галич

 

Про звернення депутатів
районної ради

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою об’єктного розгляду ситуації, що склалася в районі із забезпеченням безпеки на залізничному переїзді, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 27.02.2019), районна рада вирішила:

 1. Схвалити та надіслати текст звернення депутатів Галицької районної ради до Регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» (додається).
 2. Текст звернення опублікувати в газеті «Галицьке слово» та оприлюднити на офіційному веб-сайті районної ради.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємства, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М. Коржак).

 

Голова районної ради                                                Павло Андрусяк

 

 

  

Директору Регіональної філії
«Львівська залізниця»
ПАТ «Українська залізниця»
В.Кроту

 

Звернення

Ми, депутати Галицької районної ради Івано-Франківської області, стурбовані ситуацією, яка склалася на залізничному переїзді поблизу смт. Більшівці Галицького району, що розташований на кривій ділянці колії з радіусом 728 м, що обмежує видимість як поїздів, так і автотранспорту.
Згідно статистичних даних Галицького відділення поліції Тисменицького відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області тільки за період з 2017 по 2019 роки на цьому залізничному переїзді було скоєно 5 дорожньо-транспортних пригод, в тому числі з смертельними наслідками.
Через вищевказаний залізничний переїзд проходить сполучення з шістнадцятьма населеними пунктами району, в яких проживає більше десяти тисяч населення та функціонують різні підприємства, установи та організації. Дану автодорогу державного значення щоденно перетинають сотні автомобілів, по ній здійснюється рух десятки маршрутних автобусів та інші види транспортних засобів, відбувається підвіз учнів у заклади освіти, зокрема районну гімназію та міжшкільний навчально-виробничий комбінат.
Одним із звернень до Регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» було клопотання селищного голови Більшівцівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Галицького району Івано-Франківської області щодо посилення заходів безпеки дорожнього руху на вищевказаному залізничному переїзді.
Однак, запропонована Регіональною філією «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» пропозиція щодо можливості закриття залізничного переїзду на 107 км ПК 9 перегону Бурштин – Галич з подальшим будівництвом автомобільної дороги замість наявної грунтової в сторону села Слобідка Більшівцівська від переїзду на 107 км ПК 1 за кошти місцевих бюджетів, що організує проїзд до села через переїзд на 107 км ПК 1, не дасть змогу вирішити проблему об’єктного характеру, що склалася в районі у зв’язку із забезпеченням безпеки на залізничному переїзді.
На відстані 800 м від вищевказаного залізничного переїзду знаходиться переїзд, який обслуговується черговим працівником, обладнаний шлагбаумами, що перекривають усю ширину проїжджої частини автодороги державного значення Н-09 Мукачево-Львів, проте проїзд до села через цей переїзд поставить під загрозу життя багатьох людей: водіїв, їхніх пасажирів, пішоходів (жителів прилеглих населених пунктів), а в разі дорожньо-транспортної пригоди навіть і людей, що знаходяться в пасажирських поїздах, оскільки даний переїзд належить до I категорії, який розташований на перехрещенні залізничних колій з інтенсивністю руху більше 16 поїздів /добу й автомобільних доріг з інтенсивністю більше 7000 авт./добу.
У зв’язку з вищенаведеним, з метою підвищення стану безпеки руху, попередження транспортних подій просимо Вас терміново розглянути питання обладнання залізничного переїзду на 107 км ПК 9 перегону Бурштин – Галич автоматичними шлагбаумами з обслуговуванням переїзду черговим працівником.
Зі своєї сторони Галицька районна рада висловлює готовність до спільних дій задля вирішення вищезгаданої проблеми спільно зі всіма зацікавленими сторонами. Позитивне вирішення цього питання стане запорукою безпеки руху поїздів та автотранспорту, збереження життя та здоров’я людей.

 

Прийнято на двадцять дев’ятій
сесії районної ради сьомого
скликання від 01.03.2019

 

 

 

 

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев’ята сесія районної ради
сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

від 01.03.2019
м.Галич

 

Про окремі питання щодо реалізації проекту
«Якісна вода – здорова громада»

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на основі Меморандуму про співпрацю в сфері соціально-економічного розвитку Галицького району Івано-Франківської області,  враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 27.02.2019), районна рада вирішила:

 1. Дати згоду визнати Галицьку районну раду замовником на виконання проектних робіт з розробки та виготовлення проектної документації для об’єкту «Нове будівництво мереж централізованого водопостачання та споруд на них для населених пунктів Галицького району та м.Бурштин Івано-Франківської області».
 2. Уповноважити голову Галицької районної ради Андрусяка П.В., у разі необхідності, підписати договір на виготовлення проектної документації.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної ради П.Андрусяка.

 

Голова районної ради                                                    Павло Андрусяк

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев'ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 01.03.2019
м. Галич

Про встановлення розміру кошторисної
заробітної плати при здійсненні
будівництва об’єктів за рахунок
коштів районного бюджету

 

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.10.2016 № 281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів»,  беручи до уваги рішення двадцять  сьомої сесії Івано-Франківської обласної ради сьомого скликання від 15.02.2019 №1055-27/2019 «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів обласного бюджету», районна рада вирішила:

 1. Встановити розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального та поточних ремонтів, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням коштів районного бюджету, коштів державних і комунальних підприємств, установ і організацій, у розмірі:

14800 грн., що відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах.

 1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування району при встановленні розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального та поточних ремонтів, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням коштів місцевих бюджетів керуватися пунктом 1 цього рішення.
 2. Рішення двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 30.03.2018 «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету» визнати таким, що втратило чинність.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак) та з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                            Павло Андрусяк

 

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев'ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 01.03.2019
м.Галич

Про затвердження Порядку складання
фінансового плану комунального
некомерційного підприємства
«Галицький центр первинної
медико-санітарної допомоги»
Галицької районної ради
Івано-Франківської області

 

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтею  78 Господарського кодексу України, Наказом Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 02.03.2015 №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», підпунктом 7.3.3. пункту 7.3. розділу 7 «Управління підприємством» Статуту комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної  медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області, затвердженого рішенням двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 30.03.2018, заслухавши та обговоривши проект Порядку складання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області, з метою вдосконалення системи фінансового планування, підвищення ефективності роботи комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 27.02.2019),  районна рада вирішила:

 1. Затвердити Порядок складання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області (далі-Порядок) (додається).
 2. Комунальному некомерційному підприємству «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області (І. Цибух):

2.1 Забезпечувати своєчасне складання, подання на розгляд для погодження, затвердження фінансового плану та звітів про його виконання згідно з Порядком.

2.2  Забезпечити оприлюднення звітів про виконання фінансового плану згідно з Порядком шляхом опублікування на офіційному веб-сайті районної ради.

 1. Галицькій районній державній адміністрації (М. Попович) забезпечувати своєчасне погодження фінансового плану КНП «Галицький центр ПМСД» Галицької районної ради Івано-Франківської області відповідно до Порядку.
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).

Голова районної ради                                Павло Андрусяк

Порядок складання

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев’ята сесія районної ради
сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

від 01.03.2019
м.Галич

 

Про укладення договорів оренди комунального майна
(нежитлових приміщень), що належать
до спільної власності територіальних
громад сіл, міста Галицького району

 

Керуючись статтями 43 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району, затвердженим рішенням дев’ятнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 27.06.2013, відповідно до Положення про оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції (далі – Положення про оренду), Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції (далі – Методика) (зі змінами), затверджених рішеннями вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08 грудня 2017 року,  рішення спільного засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій; соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (протокол від 28.02.2017), пунктів 4 та 6 рішення двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 28.09.2018 «Про оренду майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району»,    розглянувши клопотання фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб щодо продовження терміну дії договорів оренди, клопотання фізичних осіб щодо укладення договорів оренди; враховуючи протокол наради у заступника голови районної ради Л. Гордійчук щодо оренди об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району від 20.02.2019, рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (протокол від 27.02.2019), районна рада вирішила:

 1. Надати дозвіл орендодавцям:

1.1. Балансоутримувачу комунальному закладу «Галицька центральна районна лікарня» на укладення договорів оренди комунального майна (нежитлових приміщень), що належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району згідно з додатком 1.

1.2. Балансоутримувачу Галицькій районній раді на укладення договорів оренди комунального майна (нежитлових приміщень), що належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району згідно з додатком 2.

 1. Зобов’язати орендодавців комунальний заклад «Галицька центральна районна лікарня», Галицьку районну раду згідно пункту 1 цього рішення:

2.1. Укласти договори оренди у порядку, терміни відповідно до вимог чинного законодавства, Положення про оренду та згідно типового договору оренди комунального майна, наведеного в додатку 2 до Положення про оренду, затвердженого рішенням вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08 грудня 2017 року. Копії відповідних договорів надати у виконавчий апарат районної ради.

2.2. Укласти договори відшкодування вартості комунальних послуг та витрат орендодавця на утримання комунального майна.

2.3. Здійснювати постійний контроль за дотриманням орендарями взятих на себе зобов’язань за договорами оренди комунального майна (нежитлових приміщень).

 1. Відповідальність за неналежне виконання пункту 2 даного рішення покласти на орендодавців.
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

 

Голова районної ради                                                      Павло Андрусяк

Додаток 1

Додаток 2

 

  УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев'ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 01.03.2019
м. Галич
Про затвердження фінансового плану
комунального некомерційного підприємства
«Галицький центр первинної медико-санітарної
допомоги» Галицької районної ради
Івано-Франківської області на 2019 рік

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до підпункту 7.3.3 пункту 7.3 розділу 7 «Управління підприємством» Статуту комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області, затвердженого рішенням двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 30.03.2018, розглянувши лист голови районної державної адміністрації від 22.02.2019 №492/01-19/117 про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області на 2019 рік, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 27.02.2019), районна рада вирішила:

 1. Затвердити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області на 2019 рік (додається)
 2. Встановити, що фонд оплати праці працівників амбулаторій та ФАПів формується за рахунок 60 відсотків капітаційних коштів зароблених лікарями амбулаторій.
 3. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області І.Цибуху :
 • здійснити дофінансування незабезпеченості фонду оплати праці, яка виникла в зв’язку із формуванням штату КНП без врахування наявного фінансового ресурсу,   за рахунок коштів червоних списків ;
 • забезпечити повне фінансування оплати праці за рахунок капітаційних коштів відповідно до п.2 цього рішення в термін до 01.07.2019 ;
 • зосередити особливу увагу у своїй роботі на вирішенні питання забезпечення лікарів та фельдшерів амбулаторій транспортними засобами, а також на забезпеченні амбулаторій необхідним медичним обладнанням.
 1. Комунальному некомерційному підприємству «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької  районної ради Івано-Франківської області (І.Цибух) надавати звіт про виконання фінансового плану підприємства Галицькій районній раді на паперових та електронних носіях щоквартально в строки, установлені для подання фінансової звітності, разом з пояснювальною запискою щодо результатів діяльності підприємства за квартал та із зазначенням за окремими чинниками значних відхилень фактичних показників від планових.
 2. Персональну відповідальність за виконання цього рішення покласти на головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області І.Цибуха.
 3. Забезпечення контролю за своєчасним виконанням вимог, передбачених зазначеним фінансовим планом підприємства покласти на Галицьку районну державну адміністрацію (М.Попович).
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак )  і з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).

 

Голова районної ради                                                         Павло Андрусяк 

Записка до фінплану

Фінансовий план

          УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

від 01.03.2019
м.Галич

Про затвердження районної
цільової програми «Духовне
життя на 2016-2020 роки»
у новій редакції

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада вирішила:

 1. Затвердити районну цільову програму «Духовне життя на 2016- 2020 роки» у новій редакції (додається).
 2. 2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.
 3. Рішення двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 21.12.2018 «Про затвердження районної цільової програми «Духовне життя на 2016-2020 роки» у новій редакції» вважати таким, що втратило чинність.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                                      Павло Андрусяк 

Програма

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев’ята сесія районної ради
сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

 

від 01.03.2019
м.Галич

 

Про внесення змін до рішення

двадцять четвертої сесії районної ради

сьомого скликання від 07.09.2018 «Про

фактичну мережу установ освіти району

на 2018 - 2019 навчальний рік»

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання президії районної ради (протокол від 28.02.2019), у зв’язку зі змінами у фактичній мережі окремих закладів загальної середньої освіти району, районна рада вирішила:

 1. Внести зміни до рішення двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання від 07.09.2018 «Про фактичну мережу установ освіти району на 2018 - 2019 навчальний рік», а саме додаток 1 викласти у новій редакції (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради  з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                                         Павло Андрусяк

 

 

 


Додаток 1
до рішення двадцять дев’ятої сесії
районної ради сьомого скликання
від 01.03.2019

МЕРЕЖА
закладів загальної середньої освіти району
на 2018-2019 навчальний рік

№ Назва закладу загальної середньої освіти К-сть класів К-сть
учнів З них за індивідуальною формою навчання у зв’язку відсутністю учнів для комплектування класу З них за індивідуальною формою навчання за станом здоров’я
Заклади загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, у тому числі НВК
1 Блюдниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 11 95 - -
2 Вікторівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 10 104 3 4
3
Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла 29 676 - 3
філія № 1 Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла 9 108 - -
філія № 2 Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла 4 33 11 1
філія № 3 Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла 1 12 6 -
4 Деліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів 7 78 13 1
5 Дорогівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 10 73 - 1
6 Дубовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів з філіями: 13 270 - -
Бишівська ЗОШ І ступеня 0 0 - -
Водниківська ЗОШ І ступеня 1 7 - 1
Кінчаківська ЗОШ І-ІІ ступенів 0 20 20 -
7 Задністрянська ЗОШ І-ІІІ ступенів 11 149 - -
8 Залуквянська ЗОШ І-ІІІ ступенів 13 262 - 5
9 Комарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 11 144
- -
з них, філія с. Сокіл - 2 2 -
10 Крилоська ЗОШ
І-ІІІ ступенів 10 145 2 1
11 Маріямпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів 7 59 7
12 Мединський НВК(ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ) 11 207 - 1
13 Тустанська ЗОШ І-ІІІ ступенів 11 167 -
Заклад загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів
1 Галицька гімназія 8 134 - 1
Заклади загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, у тому числі НВК
1 Бовшівська ЗОШ І-ІІ ступенів 9 107 -
2 Бринська ЗОШ І-ІІ ступенів 9 87 - 1
3 Вікторівська ЗОШ І-ІІ ступенів 9 67 -
4 Дем’янівська ЗОШ І-ІІ ступенів 8 61 4
5 Дитятинська ЗОШ І-ІІ ступенів 5 36 7
6 Медухівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2 28 15
7 Межигорецька ЗОШ І-ІІ ступенів 6 58 12
8 Насташинська ЗОШ І-ІІ ступенів 7 70 6 1
9 Німшинська ЗОШ І-ІІ ступенів 6 46 9
10 Новомартинівський НВК (ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ) 8 63 4
11 Новоскоморохівська ЗОШ І-ІІ ступенів 3 31 14
12 Слобідський НВК(ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ) 8 53 4
13 Старомартинівська ЗОШ І-ІІ ступенів 4 28 2 1
14 ТумирськаЗОШ І-ІІ ступенів 3 36 16

Заклади загальної середньої освіти І ступеня, у тому числі НВК
1 Височанська
ЗОШ І ступеня 0 5 5
2 Колодіївський НВК (ЗОШ І ступеня - ДНЗ) 3 19 2
3 Сапогівський НВК
(ЗОШ І ступеня - ДНЗ) 3 21 3
270 3561 167 22

 

Заступник голови
районноїдержаноїадміністрації                                              ОлександрЧабак

 

Начальник відділу освіти
районноїдержаноїадміністрації                                              Іван Матейко

 

      УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 01.03. 2019
м. Галич

 

Про затвердження Програми розвитку освіти
Галицького району на 2016-2020 роки в новій редакції

 

  Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання президії районної ради (протокол від 28.02.2019), районна рада вирішила:

 1. Звіт про виконання Програми розвитку освіти Галицького району на 2016-2020 роки за 2018 рік взяти до відома.
 2. Затвердити Програму розвитку освіти Галицького району на 2016-2020 роки в новій редакції (додається).
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л. Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного  відродження (О.Ріжко).

 

 

Голова районної ради                                   Павло Андрусяк 

Програма

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 01.03. 2019
м. Галич

Про перейменування Комарівської
ЗОШ І-ІІІ ступенів

 Відповідно до Закону України «Про освіту», статті 9 Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08.12.2017 «Про присвоєння Комарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Антіна Могильницького», з метою приведення у відповідність до чинного законодавства установчих документів закладу, районна рада вирішила:

 1. Перейменувати Комарівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів імені Антіна Могильницького Галицької районної ради Івано-Франківської області (код ЄДРПОУ 23804735) в Комарівський ліцей імені Антіна Могильницького Галицької районної ради Івано-Франківської області .
 2. Затвердити Статут Комарівського ліцею імені Антіна Могильницького Галицької районної ради Івано-Франківської області, що додається.
 3. Директору Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Антіна Могильницького В. Блинчуку здійснити державну реєстрацію та інші дії, пов’язані з перейменуванням закладу освіти відповідно до чинного законодавства України.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                                                        Павло  Андрусяк

Статут 

    УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять девята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 01.03. 2019
м. Галич

Про районну цільову програму
«Поліпшення малопродуктивних
земельних угідь у 2019 році на
території Галицького району»

          Районна цільова програма   «Поліпшення малопродуктивних    земельних угідь у 2019 році на території  Галицького району» (надалі  - Програма)   спрямована  на реалізацію в районі державної політики у сфері запобігання поширенню  небезпечних для здоров’я людини рослин та поліпшення малопродуктивних земельних угідь.

Враховуючи вищенаведене, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», районна рада вирішила:

 1. Звіт про виконання районної цільової програми за 2018 рік взяти до відома.
 2. Затвердити районну цільову программу «Поліпшення малопродуктивних

земельних угідь у 2019 році на території  Галицького району» (додається).

 1. Основним координатором виконання Програми визначити відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації (В. Бакалярчик).
 2. Головним розпорядником коштів на реалізацію заходів Програми визначити районну державну адміністрацію.
 3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (М.Бойчук) забезпечити внесення відповідних змін до районного бюджету на 2019 рік на виконання заходів Програми.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук на постійну комісію районної ради з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (В.Зіньковський).

 

Голова районної ради                                         Павло Андрусяк

Звіт

Програма

   
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев'ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 01.03.2019
м. Галич

Про продовження терміну дії
контракту з директором Галицького
комунального підприємства
«Архітектурно-планувальне бюро»

Відповідно до статті  43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 6 розділу «Зміни та розірвання контракту» Контракту з директором Галицького комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» від 01 квітня 2017 року, розглянувши клопотання начальника відділу-головного архітектора відділу містобудування та архітектури Галицької районної державної адміністрації від 02.01.2019 №01, враховуючи рекомендації  спільного засідання постійних комісій районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою і з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (протокол від 27.02.2019); постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (протокол від 27.02.2019),  районна рада вирішила:

 1. Продовжити дію контракту з директором Галицького комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Кривошеєвим Олегом Миколайовичем з 02 квітня 2019 року по 01 квітня 2020 року.
 2. Доручити голові районної ради Андрусяку П.В. укласти додаткову угоду до контракту з директором  Галицького комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Кривошеєвим О.М.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Бендяк Р.О.).

 

Голова районної ради                                             Павло Андрусяк

          УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 01.03.2019
м. Галич

Про внесення змін в додаток 1 до
«Методики розрахунку та порядку
використання плати за оренду об’єктів
спільної власності територіальних громад
сіл, міста Галицького району у новій
редакції»

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (протокол від 27.02.2019), районна рада вирішила:

 1. Внести зміни в додаток 1 до «Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції», затвердженої рішенням вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08.12.2017, та викласти його в новій редакції згідно з додатком.
 2. Вважати таким, що втратив чинність, додаток 1 до «Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції», затвердженої рішенням вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08.12.2017, що наведений у Додатку до рішення двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 28.09.2018 «Про внесення змін в додаток 1 до «Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції».
 3. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.
 4. Орендодавцям майна спільної власності територіальних громад району забезпечити виконання вимог пункту 1 цього рішення при внесенні в установленому законодавством порядку змін до діючих договорів оренди та при укладенні договорів оренди об`єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району.
 5. Оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті районної ради.
 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М. Коржак).

 

Голова районної ради                                           Павло Андрусяк

Додаток 

                   
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 01.03.2019
м.Галич

 

Про призначення на посаду завідувача
комунального підприємства «Галицька
центральна районна аптека №12»

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Кодексу законів про працю України, статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника  державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094,  розглянувши подання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади завідувача комунального підприємства «Галицька центральна районна аптека №12» від 29.01.2019 №01-32/19, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою та з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (протокол від 27.02.2019), районна рада  вирішила:

 1. Призначити Іванціва Володимира Михайловича на посаду завідувача комунального підприємства «Галицька центральна районна аптека №12» з 01 березня 2019 року.

  2. Доручити голові районної ради П.Андрусяку укласти контракт з Іванцівим В.М. терміном на 3 (три) роки.  

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р. Бендяк).

Голова районної ради                                               Павло Андрусяк

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев'ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 01.03.2019
м. Галич

Про внесення змін до рішення
двадцять восьмої сесії
районної ради від 21.12.2018
«Про районний бюджет на 2019 рік»

 

Керуючись Бюджетним кодексом України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до пункту 6 розділу «Відшкодування пільг на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ, зв'язок учасникам бойових дій ОУН-УПА, інвалідам по зору І-ІІ групи, дітям-інвалідам по зору, реабілітованим громадянам згідно статті 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», та сім’ям військовослужбовців, які загинули в Афганістані, учасникам АТО та членам їх сімей» Переліку заходів щодо виконання Комплексної програми соціального захисту населення на 2019 рік,  затвердженої  рішенням двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 21.12.2018 та враховуючи зміни,  внесені до законодавства України у зв’язку з введенням в дію Наказу Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України «Про початок операції Об'єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей», районна рада вирішила:

 1. Внести зміни до рішення двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 21.12.2018 «Про районний бюджет на 2019 рік», а саме:

1.1. Абзац перший пункту 19 викласти  в такій редакції:

«Надати пільги учасникам антитерористичної операції та особам, які беруть (брали) участь у  здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, що здійснюються шляхом проведення операції Об’єднаних сил (ООС), а також членам їх сімей до встановлення статусу,  який дає право на пільги, що фінансуються з державного бюджету:».

1.2. Доповнити пунктом 20 такого змісту:

 «20. Надати  пільги членам сімей:

 • загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції;
 • загиблих (померлих) осіб, які брали участь у  здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, що здійснюються шляхом проведення операції Об’єднаних сил (ООС);
 • загиблих (померлих) військовослужбовців, призваних на військову службу під час І-VІ хвиль мобілізації під час особливого періоду:
 • 100 відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах встановлених державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування;
 • 100 відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами) та скрапленим балонним газом для побутових потреб в межах встановлених державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування;
 • 100 відсоткова знижка вартості палива, в тому числі рідкого, в межах норм, встановлених для продажу населенню, для осіб, які проживають у будинках, що не мають центрального опалення.

До членів сім’ї загиблого (померлого) учасника антитерористичної операції,  загиблих  (померлих) осіб,  які брали участь у  здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, що здійснюються шляхом проведення операції Об’єднаних сил (ООС)  та загиблих (померлих) військовослужбовців, призваних на військову службу під час І-VІ хвиль мобілізації під час особливого періоду належать: дружина (чоловік), неповнолітні діти (до 18 років), неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства І та ІІ групи, або інвалідами І групи, батьки, особа, яка знаходиться під опікою та піклуванням.

         Пільги надаються за умови відмови від пільг за рахунок коштів державного бюджету».

         У зв’язку з  цим пункти 20-24 вважати відповідно пунктами 21-25.

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак) та з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).

 

Голова районної ради                                                                   Павло Андрусяк


УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев'ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 01.03.2019
м. Галич

Про виконання районного
бюджету за 2018 рік

Заслухавши та обговоривши інформацію з даного питання, районна рада відзначає, що за 2018 рік надходження до загального та спеціального фондів районного бюджету склали 439778,5 тис.грн., що на 37223,7 тис.грн., або на 9,2 відс. більше у порівнянні з минулим роком.

  Із загальної суми надходжень міжбюджетні трансферти склали 384019,4 тис.грн. (з державного бюджету – 134 077,2 тис. грн., в тому числі: базова дотація – 20798,8 тис. грн., освітня субвенція – 69168,5 тис.грн., медична субвенція – 32954,9 тис.грн., субвенція на соціально-економічний розвиток окремих територій – 11155,0 тис. грн.; з селищного бюджету Більшівцівської ОТГ – 1 528,1 тис. грн., в т.ч. субвенція на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції – 1450,0 тис.грн., інша субвенція – 78,1 тис. грн.; інша субвенція з міського бюджету м. Бурштин в сумі 180,0 тис.грн.; з обласного бюджету – 205204,5 тис. грн., в тому числі: субвенції на соціальні видатки за рахунок відповідних субвенцій з державного бюджету  — 172 302,7 тис.грн., субвенція на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  — 808,1 тис.грн., субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 569,6 тис. грн., субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 274,3 тис. грн., субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду – 299,6 тис. грн., дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 20519,6 тис.грн., дотація з місцевого бюджету за рахунок стабілізаційної дотації з державного бюджету – 1067,4 тис. грн., субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 21,0 тис. грн.,субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції – 2 707,7 тис. грн.,субвенція з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров`я у сільській місцевості, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 500,0 тис. грн., інша субвенція – 4978,1 тис. грн., субвенція на здійснення природоохоронних заходів – 1156,4 тис. грн.; з бюджету с.Бовшів субвенція на здійснення природоохоронних заходів – 34 278,4 тис.грн. та інші субвенції з інших місцевих бюджетів району – 8751,2 тис. грн.).

Надходження доходів загального фонду (без врахування трансфертів) склали 52169,6 тис.грн., або 100,6 відс.  планових показників звітного періоду (51880,2 тис. грн.).

          Значну питому вагу в складі доходів загального фонду займає податок на доходи фізичних осіб – 99,4 відс., якого надійшло 51881,8 тис.грн., або 100,6 відс. до планових показників за 2018 рік (51593,2 тис.грн.).

              До спеціального фонду районного бюджету (без врахування трансфертів) надійшло 3589,5  тис.грн., або 278,3 відс. плану за 2018 рік (1290,0 тис. грн.).

         Видаткова частина районного бюджету з врахуванням отриманих  дотацій та субвенцій за 2018 рік  склала 443639,5 тис. грн., або 96,0 відс. до затвердженого плану на рік, в тому числі по загальному фонду – 391426,5тис. грн. (96,8 відс.), спеціальному –  52213,0 тис. грн. (90,5відс.).

У загальній сумі видатків значну частину займають соціальні видатки – 95,5 відс., з яких 11,9 відс. припадає на охорону здоров'я (44397,7 тис. грн.), освіту – 36,7 відс. (137293,1 тис. грн.), соціальний захист та соціальне забезпечення 48,9 відс. (182917,6 тис. грн.), культуру – 2,5 відс. (9204,8 тис. грн.).

Забезпечено фінансування усіх розпорядників коштів районного бюджету по захищених статтях та першочергових видатках.

Враховуючи вищенаведене, районна рада вирішила:

 1. Інформацію фінансового управління районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету за 2018 рік взяти до відома.
 2. Затвердити звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік (додаток № 1) та використання коштів резервного фонду районного бюджету (додаток №2).
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                              Павло Андрусяк

Довідка

Додаток 1 Продовження додатку 1

Додаток 2

 


УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 01.03.2019
м. Галич

Про затвердження районної цільової
програми «Розвитку культури»
на 2016-2020 роки (нова редакція)

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши районну цільову програму «Розвитку культури» на 2016-2020 роки, районна рада вирішила:

 1. Звіт про виконання районної цільової програми «Розвитку культури» на 2016-2020 роки за 2018 рік взяти до відома.
 2. Затвердити районну цільову програму «Розвитку культури» на              2016-2020 роки (нова редакція) (додається).
 3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.
 4. Головним розпорядником Програми визначити відділ культури Галицької районної державної адміністрації.
 5. Рішення третьої сесії районної ради від 19.02.2016 «Про затвердження районної цільової  програми «Розвитку культури» на 2016-2020 роки» вважати таким, що втратило чинність.
 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                                               Павло Андрусяк

Програма

Звіт