УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев'ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 01.03.2019
м. Галич

Про затвердження Положення
про районний фонд охорони
навколишнього природного
середовища і Порядку планування
та фінансування природоохоронних заходів
(в нових редакціях)

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», з метою затвердження правил планування природоохоронних заходів та видатків з районного фонду охорони навколишнього природного середовища, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

  1. Затвердити:

1.1. Положення про районний фонд охорони навколишнього природного середовища в новій редакції згідно з додатком 1.

1.2. Порядок планування та фінансування природоохоронних заходів з районного фонду охорони навколишнього природного середовища в новій редакції згідно з додатком 2.

  1. Встановити, що пооб’єктний розподіл коштів здійснює районна рада шляхом щорічного затвердження Зведеного плану природоохоронних заходів Галицького районного фонду охорони навколишнього природного середовища.
  2. Рішення двадцять першої сесії районної ради від 30.03.2018 «Про затвердження Положення про районний фонд охорони навколишнього природного середовища та Порядок планування та фінансування природоохоронних заходів» (в нових редакціях) вважати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань екології та рекреації (Т. Гречух).

Голова районної ради                              Павло Андрусяк

Положення та Порядок