УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

третя сесія районної ради
(друге пленарне засідання)
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 12.04. 2016
м. Галич

Про затвердження районної цільової
Програми підтримки індивідуального
житлового будівництва на селі та
поліпшення житлово-побутових умов
сільського населення «Власний дім»
на 2016-2020 роки

Відповідно до Указу Президента України від 15 липня 2002 року № 640/2002 «Про першочергові заходи щодо підтримки розвитку соціальної сфери села», постанови Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 1998 року № 1597 «Про затвердження Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі» (із змінами і доповненнями) та враховуючи позитивну роль програми «Власний дім» та згідно ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1.Затвердити районну цільову Програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2016-2020 роки (далі – Програма), (додається).
2.Відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації (І.Крет) забезпечити виконання заходів програми.
3.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації ( І.Мацькевич) виходячи із можливостей дохідної частини районного бюджету,забезпечити належне фінансування заходів програми.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

Голова районної ради                 Павло Андрусяк

Районна цільова Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2016 -2020 роки