УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцята (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 23.04.2019
м. Галич
Про затвердження фінансового плану
комунального некомерційного підприємства
«Галицький центр первинної медико-санітарної
допомоги» Галицької районної ради
Івано-Франківської області на 2019 рік в новій редакції

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до підпункту 7.3.3 пункту 7.3 розділу 7 «Управління підприємством», Статуту комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області в новій редакції, затвердженого рішенням двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 01.03.2019, розглянувши лист голови районної державної адміністрації від 19.04.2019 №152/01-19/007 про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області на 2019 рік у новій редакції, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій, районна рада вирішила:

  1. Затвердити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області на 2019 рік в новій редакції (додається).
  2. Встановити, що фонд оплати праці працівників амбулаторій та ФАПів формується за рахунок 70 відсотків капітаційних коштів, зароблених лікарями амбулаторій.
  3. Комунальному некомерційному підприємству «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області (І.Цибух) надавати звіт про виконання фінансового плану підприємства Галицькій районній раді на паперових та електронних носіях щоквартально в строки, установлені для подання фінансової звітності, разом з пояснювальною запискою щодо результатів діяльності підприємства за квартал та із зазначенням за окремими чинниками значних відхилень фактичних показників від планових.
  4. Перерозподіл витрат в межах фінансового плану та розподіл нерозподілених доходів здійснюється за погодженням постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій.
  5. Персональну відповідальність за виконання цього рішення покласти на головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області І.Цибуха.
  6. Забезпечення контролю за своєчасним виконанням вимог, передбачених зазначеним фінансовим планом підприємства, покласти на Галицьку районну державну адміністрацію (М.Попович).
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак) і з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).

 

Голова районної ради                                                 Павло Андрусяк

Записка

Фінансовий план