УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

тридцята (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 23.04.2019
м. Галич

Про Програму соціально-економічного
та культурного розвитку району на 2019 рік
в новій редакції

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 23.03.2000 №1602-ІІІ «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету» та від 31.05.2017 № 411 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2018-2020 роки», районна рада вирішила:

  1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 в новій редакції (додається).
  2. Основним координатором виконання Програми визначити управління економічного розвитку, туризму та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації (В.Горбаль).
  3. Головним розпорядником коштів на реалізацію заходів Програми визначити районну державну адміністрацію.
  4. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.
  5. Рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 01.03.2019 «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 в новій редакції» вважати таким, що втратило чинність.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук і постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

 

Голова районної ради                                              Павло Андрусяк

Програма