УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради

сьомого скликання

 

Рішення

 

від 21.06.2019                                                                              

м. Галич

 

Про створення  об’єктів природно-заповідного

фонду в Галицькому районі

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про природно-заповідний фонд України», з метою збереження та відтворення цінних природних комплексів, різноманітності ландшафтів, генофонду рослинного світу, збереження у природному стані окремих природних утворень, підтримання загального екологічного балансу, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 20.06.2019), районна рада вирішила:

 1. Ініціювати питання про створення в порядку, встановленому чинним законодавством України, територій та об’єктів природно-заповідного фонду в Галицькому районі, а саме:

1.1. «Біблійний сад», село Маріямпіль;

1.2. «Бірюзове Око Опілля», село Озерце (Кінчаківська сільська рада);

1.3. «Гора над Дністром», село  Новий Мартинів (Тенетниківська сільська рада);

1.4. «Марійський центр Бишівської Божої Матері», село Бишів (Деліївська сільська рада);

1.5. «Франціскові джерела та озеро по вул.Б.Хмельницького», село Крилос.

 1. Сприяти заінтересованим суб’єктам у підготовці та подачі клопотань про створення чи оголошення територій та об’єктів природно-заповідного фонду в Галицькому районі до державних органів, уповноважених проводити їх попередній розгляд.
 2. Доручити Галицькому комунальному підприємству «Капітальне будівництво» виконати у разі потреби всі необхідні передпроектні роботи для зазначених в пункті 1 даного рішення об’єктів.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (В.Зіньковський) та постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

Голова районної ради                                                       Павло Андрусяк

 УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 21.06. 2019
м. Галич

Про затвердження комплексної
програми соціального захисту
населення Галицького району
на 2019 рік у новій редакції

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

 1. Затвердити комплексну програму соціального захисту населення Галицького району на 2019 рік у новій редакції (додається).
 2. Доручити начальникам управлінь та відділів Галицької районної державної адміністрації забезпечити виконання заходів Програми.
 3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.
 4. Вважати рішення двадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 21.12.2018 «Про затвердження комплексної програми соціального захисту населення Галицького району на 2019 рік» таким, що втратило чинність.
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).

 

Голова районної ради                               Павло Андрусяк

Комплексна програма

 

 

 

     УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 21.06.2019
м. Галич

Про Програму соціально-економічного
та культурного розвитку району на 2019 рік
у новій редакції

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 23.03.2000 року № 1602-ІІІ «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету» та від 31.05.2017 року № 411 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2018-2020 роки», районна рада вирішила:
1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 у новій редакції (далі Програма), що додається.
2. Основним координатором виконання Програми визначити управління економічного розвитку, туризму та житлово-комунального господарства Галицької районної державної адміністрації (В.Горбаль).
3. Головним розпорядником коштів на реалізацію заходів Програми визначити Галицьку районну державну адміністрацію.
4. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації
(М. Бойчук) при перегляді районного бюджету передбачати кошти на реалізацію заходів Програми, виходячи з можливостей його дохідної частини.
5. Вважати таким, що втратило чинність рішення тридцятої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 23.04.2019 «Про програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік у новій редакції».
6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук і постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

Голова районної ради                                    Павло Андрусяк

Додатки 1,2,3 до Програми

 

 

 

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 21.06. 2019
м. Галич

Про перейменування Галицької
гімназії Галицької районної ради
Івано-Франківської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту», статті 9 Закону України «Про загальну середню освіту», розглянувши лист Галицької районної державної адміністрації від 11.06.2019 № 251/01-19/007, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради ( протокол від 20.06.2019), з метою приведення у відповідність до чинного законодавства статутних документів закладу освіти, районна рада вирішила:
1. Перейменувати Галицьку гімназію Галицької районної ради Івано-Франківської області (код ЄДРПОУ 32567814) в Галицький академічний ліцей Галицької районної ради Івано-Франківської області.
2. Затвердити Статут Галицького академічного ліцею Галицької районної ради Івано-Франківської області в новій редакції, що додається.
3. Директору Галицької гімназії Галицької районної ради Івано-Франківської області В. Тихонь здійснити державну реєстрацію Статуту та інші дії, пов’язані з перейменуванням закладу освіти.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л. Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                                     Павло Андрусяк 

Статут

 

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 21.06.2019
м. Галич

Про інформацію начальника
Галицького ВП Тисменицького
ВП ГУНП в Івано-Франківській області,
підполковника поліції А.Бойка

 

Відповідно до пункту 36 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 86 Закону України «Про Національну поліцію», листа Галицького відділення поліції від 11.06.2019 № 3774/108/48/01-2019, заслухавши інформацію начальника Галицького відділення поліції, підполковника поліції А.Бойка, районна рада вирішила:
1. Взяти до відома інформацію начальника Галицького ВП Тисменицького ВП ГУНП в Івано-Франківській області, підполковника поліції А.Бойка «Про стан криміногенної обстановки на території обслуговування за 5 місяців 2019 року (додається).

Голова районної                                 ради Павло Андрусяк

Довідка за 5 місяців

 

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

тридцять перша сесія районної ради

сьомого скликання

 

Рішення

від 21.06. 2019 
м. Галич

 

Про внесення змін до рішення 

від 23.04.2019 «Про внесення змін до

районного бюджету на 2019 рік»

Керуючись статтею 78 Бюджетного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання  від 21.12.2018 «Про районний бюджет на 2019 рік», рішенням тридцятої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання  від 23.04.2019 «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік в новій редакції», районна рада вирішила:

 1. Внести зміни до пункту 2 рішення тридцятої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 23.04.2019 «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік», замінивши назву об’єкта «Амбулаторія монопрактики сімейної медицини с. Старий Мартинів Галицького району – нове будівництво» в сумі 668,463 тис. грн. словами «реалізацію проектів та заходів (нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт та інші заходи, в тому числі виготовлення проектної документації) комунальних закладів охорони здоров’я у сільській місцевості Галицького району в сумі 668,463 тис. грн.».
 2. Управлінню економічного розвитку, туризму та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації (В.Горбаль) забезпечити виконання відповідно до затверджених заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку Галицького району на 2019 рік в новій редакції.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

                                      

 

Голова районної ради                                                   Павло Андрусяк

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

тридцять перша сесія районної ради

сьомогоскликання

 

Рішення

від 21.06. 2019 
м. Галич

 

Про внесення змін до рішення
«Про районний бюджет на 2019 рік»

 

Відповідно до частини 8 статті 78 з урахуванням положень статті 52 Бюджетного кодексу України, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 21.12.2018 «Про районний бюджет на 2019 рік», з метою приведення показників районного бюджету у відповідність з показниками соціально-економічного розвитку району, районна рада вирішила:

 1. Внести зміни у додаток 1 до рішення двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 21.12.2018 «Про районний бюджет на 2019 рік» збільшити обсяг доходів загального фонду районного бюджету на 2330,0 тис. гривень, у тому числі податок та збір на доходи фізичних осіб 2275,160 тис. гривень, інші надходження — 54,840 тис. гривень;
 2. Внести зміни у додатку 2 до рішення двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 21.12.2018 «Про районний бюджет на 2019 рік» збільшити видатки загального фонду районного бюджету на   2330,0 тис. гривень, з яких спрямувати для збільшення бюджетних асигнувань на оплату праці і нарахування на заробітну плату -      1550,0 тис. гривень, зокрема по головних розпорядниках коштів районного бюджету:
 • відділу освіти районної державної адміністрації - 1150,0 тис. гривень;
 • відділу культури районної державної адміністрації -  250,0 тис. гривень;
 • управлінню соціального захисту районної державної адміністрації для Галицького територіального центру надання соціальних послуг -  150,0 тис. гривень;

             Збільшити бюджетні призначення районній державній адміністрації на суму 650,0 тис. гривень на фінансування заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку Галицького району на 2019 рік в новій редакції для облаштування засобами дистанційної передачі даних власних комерційних вузлів обліку природного газу в установах Галицького району, що фінансуються з районного бюджету.

Збільшити бюджетні призначення районній державній адміністрації  (для КЗ «Галицька ЦРЛ») на суму130,0 тис. гривень, з них:

-  для придбання кисню медичного - 70,0 тис. гривень;

- для налагодження роботи наявної вентиляційної системи - 60,0 тис. гривень.

 1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук) внести відповідні уточнення у бюджетні призначення головних розпорядників коштів районного бюджету за функціональною та економічною ознаками.
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

Голова районної ради                                                      Павло Андрусяк 

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 21.06. 2019
м. Галич
Про затвердження звіту про виконання фінансового плану
комунального некомерційного підприємства
«Галицький центр первинної медико-санітарної
допомоги» Галицької районної ради
Івано-Франківської області за І квартал 2019 року

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до підпункту 7.3.3 пункту 7.3 розділу 7 «Управління підприємством» Статуту комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області (нова редакція), затвердженого рішенням двадцять дев’ятої сесії Галицької районної ради сьомого скликання від 01.03.2019, пункту 10 Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області, затвердженого рішенням двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 01.03.2019, розглянувши лист головного лікаря КНП «Галицький центр ПМСД» ГРР про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області за І квартал 2019 року від 30.05.2019, районна рада вирішила:
1. Затвердити звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області за І квартал 2019 року (додається).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н. Бабак).

 

Голова районної ради                     Павло Андрусяк

Пояснювальна записка

Звіт

 УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 21.06.2019
м.Галич

Про затвердження Статуту
районного комунального
підприємства «Галичтеплосервіс»
(нова редакція)

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», листа директора РКП «Галичтеплосервіс» П. Патригури від 28.05.2019, районна рада вирішила:
1. Затвердити Статут районного комунального підприємства «Галичтеплосервіс» ( нова редакція) (додається).
2. Уповноважити директора РКП «Галичтеплосервіс» П. Патригуру здійснити державну реєстрацію змін до Статуту відповідно до чинного законодавства.
3. Вважати таким, що втратив чинність Статут районного комунального підприємства «Галичтеплосервіс», затверджений рішенням двадцять першої сесії районної ради шостого скликання від 22 листопада 2013 року.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

 

Голова районної ради                 Павло Андрусяк

Статут

 

                                            ПРОЕКТ

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 21.06.2019
м.Галич

 

Про призначення на посаду головного
лікаря комунального закладу «Галицька
центральна районна лікарня»

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Кодексу законів про працю України, статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094, розглянувши подання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» від 31.10.2018, районна рада вирішила:
1. Призначити Журавецького Любомира Богдановича на посаду головного лікаря комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня».
2. Доручити голові районної ради Андрусяку П.В. укласти контракт з головним лікарем комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» Журавецьким Л.Б. терміном на ___ роки (-ів) з__________ по_____.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О. Тарасевич).

Голова районної ради                                        Павло Андрусяк 

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 21.06.2019
м. Галич

Про затвердження Зведеного плану
природоохоронних заходів Галицького
районного фонду охорони навколишнього
природного середовища на 2019 рік в новій редакції

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши запити від місцевих рад, організацій та установ Галицького району, районна рада вирішила:
1. Затвердити Зведений план природоохоронних заходів Галицького районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2019 рік в новій редакції (далі – Зведений план) згідно з додатком до даного рішення.
2. Розмістити дане рішення на офіційному веб-сайті районної ради для відома розпорядників коштів згідно Зведеного плану.
3. Рішення тридцятої (позачергової) сесії районної ради від 23.04.2019 «Про затвердження Зведеного плану природоохоронних заходів Галицького районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2019 рік в новій редакції» вважати таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань екології та рекреації (Т.Гречух) .

 

Голова районної ради                                Павло Андрусяк 

Зведений план

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 21.06.2019
м. Галич

 

Про затвердження районної
цільової програми з підтримки
і подальшого розвитку дитячо-юнацького
та сільського футболу на 2019 рік

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Верховної Ради України від 19 жовтня 2016 року № 1695-VІІІ «Про забезпечення сталого розвитку сфери фізичної культури і спорту в Україні в умовах децентралізації влади», Стратегії розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 17.10.2014 № 1401-32/2014, врахувавши розпорядження районної державної адміністрації від 30.05.2019 № 129 «Про схвалення районної цільової програми з підтримки і подальшого розвитку дитячо-юнацького та сільського футболу на 2019 рік», районна рада вирішила:
1. Затвердити районну цільову програму з підтримки та подальшого розвитку дитячо-юнацького та сільського футболу на 2019 рік (далі - Програма) (додається).
2. Відділу молоді та спорту (Н.Френдій), відділу освіти (І.Матейко) Галицької районної державної адміністрації, ВФСТ «Колос» (І.Бабій), місцевим радам району забезпечити виконання заходів Програми.
3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук) забезпечити фінансування заходів Програми, виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету.
4. Головним розпорядником коштів по виконанню Програми визначити районну державну адміністрацію.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                        Павло Андрусяк

Програма

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 21.06.2019
м. Галич

Про затвердження районної цільової
програми «Реалізація державної
політики з питань дітей, спрямованих
на подолання дитячої бездоглядності
та безпритульності на 2019-2020 роки»

 

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:
1.Затвердити районну цільову програму «Реалізація державної політики з питань дітей, спрямованих на подолання дитячої бездоглядності та безпритульності на 2019-2020 роки».
2. Доручити начальнику служби у справах дітей Галицької районної державної адміністрації Е.Думан забезпечити виконання заходів Програми.
3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).

Голова районної ради                                   Павло Андрусяк 

Програма

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 21.06.2019
м.Галич

Про затвердження районної
цільової програми «Духовне
життя на 2016-2020 роки»
у новій редакції

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:
1. Затвердити районну цільову програму «Духовне життя на 2016- 2020 роки» у новій редакції (додається).
2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.
3. Рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 01.03.2019 «Про затвердження районної цільової програми «Духовне життя на 2016-2020 роки» у новій редакції» вважати таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                        Павло Андрусяк

Програма

 

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради

сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

від 21.06.2019

м.Галич

Про затвердження розпоряджень

голови районної ради та протоколів засідань

постійної комісії районної ради з питань

бюджету, фінансів, податків та інвестицій

  

Відповідно до статей 43, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

 1. Затвердити розпорядження голови районної ради від 26.04.2019 № 31 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету»,  від 26.04.2019 №32 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 03.05.2019 № 34 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 03.05.2019 №35 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 08.05.2019 № 38 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 08.05.2019 №39 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 11.05.2019 № 41 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету»,  від 11.05.2019 №42 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 14.05.2019 № 43 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету»,  від 14.05.2019 №44 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 25.05.2019 № 45 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 15.05.2019 №46 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 30.05.2019 №49 «Про фінансування субвенції з районного бюджету на здійснення природоохоронних заходів», від 07.06.2019 №51 «Про фінансування субвенції з районного бюджету на здійснення природоохоронних заходів», від 10.06.2019 №53 «Про внесення змін до розпорядження від 22.04.2019 №29 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 10.06.2019 №54  « Про внесення змін до розпорядження від 22.04.2019 №30 «Про фінансування природоохоронних заходів», 14.06.2019 № 55 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 14.06.2019 №56 «Про фінансування природоохоронних заходів».
 2. Затвердити протоколи засідань постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій від 11.05.2019 №13, від 20.05.2019 №14, від 12.06.2019 №15.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак) і з питань екології та рекреації (Т.Гречух).

 

 Голова районної ради                                       Павло Андрусяк

 

                                      ПРОЕКТ
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 21.06. 2019
м.Галич

Про призначення на посаду директора
Дубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Галицької районної ради
Івано-Франківської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Кодексу законів про працю України, Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти району, затвердженого рішенням двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 06.06.2018, беручи до уваги лист відділу освіти районної державної адміністрації від 05.10.2018 № 721/02-05 щодо призначення на посаду директора Дубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Галицької районної ради Івано-Франківської області, районна рада вирішила:
1. Призначити Опацьку Тетяну Петрівну на посаду директора Дубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Галицької районної ради Івано-Франківської області як таку, що успішно пройшла конкурсний відбір.
2. Доручити начальнику відділу освіти районної державної адміністрації Матейку І.Б. укласти строковий трудовий договір з Опацькою Т.П. терміном на ___ роки (-ів).
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

Голова районної ради                                              Павло Андрусяк

                                           ПРОЕКТ
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 21.06.2019
м. Галич

 

Про реорганізацію комунального закладу
«Галицька ЦРЛ» шляхом перетворення
у комунальне некомерційне підприємство
«Галицька лікарня»

 

Відповідно до статей 52-54, 78, 137 Господарського кодексу України, статей 104-108 Цивільного кодексу України,  статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я» від 06.04.2017 № 2002-VIII, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 № 1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», розділу IX «Ліквідація і реорганізація лікарні» Статуту комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня», затвердженого рішенням дванадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 03.03.2017, з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, ефективного використання кадрового потенціалу, збільшенню господарської і фінансової автономії, підвищення ефективності використання бюджетних  коштів, враховуючи рекомендації президії та постійних комісій районної ради, районна рада вирішила:

 1. Реорганізувати комунальний заклад «Галицька центральна районна лікарня» (юридична адреса: індекс 77100, Івано-Франківська область, Галицький район, місто Галич, вул. Н. Вівчаренко, 36, ідентифікаційний код ЄДРПОУ 01993405) шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області.
 2. Встановити, що комунальне некомерційне підприємство «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області є правонаступником майна, прав та обов’язків комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня».
 3. Створити комісію з реорганізації комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» шляхом перетворення та затвердити її персональний склад згідно з додатком.
 4. Встановити, що до комісії з реорганізації комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» шляхом перетворення з моменту призначення переходять повноваження щодо управління справами юридичної особи.
 5. Місцем роботи комісії з реорганізації комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» визначити приміщення за адресою: індекс 77100, Івано-Франківська область, Галицький район, м. Галич, вул. Н. Вівчаренко, 36.
 6. Встановити строк для заявлення вимог кредиторами до комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» - протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення в друкованому засобі масової інформації рішення щодо реорганізації юридичної особи.
 7. Комісії з реорганізації комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» провести організаційно-правові заходи, передбачені чинним законодавством, а саме:
  • Протягом трьох робочих днів з дати прийняття даного рішення передати державному реєстратору документи для державної реєстрації рішення про припинення (перетворення) комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня»;
  • Забезпечити прийняття та розгляд вимог кредиторів комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» протягом 30 днів з дня отримання такої вимоги;
  • Розробити проект статуту комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області та подати його на розгляд та затвердження районної ради;
  • Провести інвентаризацію та оцінку майна комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня»;
  • Після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами скласти передавальний акт та подати його для затвердження Галицькій районній раді;
  • Повідомити трудовий колектив про реорганізацію комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» шляхом перетворення. Забезпечити дотримання встановлених трудових прав та соціальних гарантій працівників в ході проведення процедури реорганізації юридичної особи;
  • Після закінчення процедури припинення, але не раніше закінчення строку заявлення вимог кредиторами забезпечити подання документів державному реєстратору для проведення державної реєстрації створення комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області та державної реєстрації припинення комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня»;
  • Здійснити інші заходи, передбачені чинним законодавством, пов’язані з припиненням діяльності та реєстрацію юридичної особи.
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та  соціального захисту (О.Тарасевич).

Голова районної ради                                                                  Павло Андрусяк


                                                        

 Додаток

 до рішення тридцять першої сесії

 районної ради сьомого скликання

 від 21.06.2019

 

Комісія

з реорганізації комунального закладу

«Галицька центральна районна лікарня»

 

Голова комісії:

Журавецький Любомир Богданович – в.о. головного лікаря КЗ «Галицька ЦРЛ», ін.код (інформація з обмеженим доступом)

 

Члени комісії:

Борецька Галина Йосипівна – заступник головного лікаря КЗ «Галицька ЦРЛ»,ін.код (інформація з обмеженим доступом);

 

Бурмей Нонна Василівна  - заступник головного лікаря КЗ «Галицька ЦРЛ»,

ін.код (інформація з обмеженим доступом);

 

Клюба Павло Родіонович – юрисконсульт  КЗ «Галицька ЦРЛ», ін.код (інформація з обмеженим доступом);

 

Маланюк Любов Валентинівна – завідувач юридичного сектору апарату районної державної адміністрації, ін.код (інформація з обмеженим доступом);

 

Салига Яна Василівна – інспектор відділу кадрів КЗ «Галицька ЦРЛ», ін.код (інформація з обмеженим доступом);

 

Стельмах Марія Федорівна  - завідувач інформаційно-аналітичним відділом КЗ «Галицька ЦРЛ», ін.код (інформація з обмеженим доступом);

 

Тюшка  Роман  Ігорович – головний спеціаліст з юридичних питань юридичного відділу виконавчого апарату  Галицької районної ради, ін.код (інформація з обмеженим доступом);

 

Ув’яз  Олеся Петрівна – головний бухгалтер КЗ «Галицька ЦРЛ» ін.код (інформація з обмеженим доступом)

 

 

 

Керуючий справами                                                                             Жанна Басовська

                                       Проект

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 21.06.2019
м. Галич
Про продовження трудових відносини з головним
лікарем комунального некомерційного
підприємства «Галицький центр первинної
медико-санітарної допомоги» Галицької
районної ради Івано-Франківської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району, затвердженого рішенням дев’ятнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 27 червня 2013 року, враховуючи рішення двадцятої сесії районної ради шостого скликання від 16 серпня 2013 року «Про створення комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Галицького району» та рішення двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 30.03.2018 «Про реорганізацію комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Галицького району» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області», рекомендації президії районної ради (протокол від __.__.2019), районна рада вирішила:
1. Продовжити трудові відносини з Цибухом Іваном Володимировичем – головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області шляхом укладання контракту.
2. Доручити голові районної ради Андрусяку П.В. укласти контракт з головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області Цибухом І.В. терміном на 3 роки з ________по_______.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О. Тарасевич).

Голова районної ради                                    Павло Андрусяк 

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 21.06.2019
м. Галич

 

Про функціонування
медичної галузі
Галицького району

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та плану роботи районної ради, районна рада вирішила:
1. Інформації головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області І.Цибуха про функціонування первинної ланки медицини в районі та в.о. головного лікаря комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» Л.Журавецького про функціонування Галицької центральної районної лікарні взяти до відома (додається).

 

Голова районної ради            Павло Андрусяк

Довідка КНП ГЦПМ

Довідка ЦРЛ

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 21.06.2019
м. Галич

 

Про соціальне забезпечення
та медичне обслуговування
учасників антитерористичної
операції та членів їх сімей

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та плану роботи районної ради районна рада вирішила:
1. Інформацію  начальника управління соціального захисту населення Галицької районної державної адміністрації М.Лесіва про соціальне забезпечення та медичне обслуговування учасників антитерористичної операції та членів їх сімей взяти до відома (додається).

 

 

Голова районної ради                           Павло Андрусяк

Інформація