ПРОЕКТ
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 21.06. 2019
м.Галич

Про призначення на посаду директора
Дубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Галицької районної ради
Івано-Франківської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Кодексу законів про працю України, Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти району, затвердженого рішенням двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 06.06.2018, беручи до уваги лист відділу освіти районної державної адміністрації від 05.10.2018 № 721/02-05 щодо призначення на посаду директора Дубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Галицької районної ради Івано-Франківської області, районна рада вирішила:
1. Призначити Опацьку Тетяну Петрівну на посаду директора Дубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Галицької районної ради Івано-Франківської області як таку, що успішно пройшла конкурсний відбір.
2. Доручити начальнику відділу освіти районної державної адміністрації Матейку І.Б. укласти строковий трудовий договір з Опацькою Т.П. терміном на ___ роки (-ів).
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

Голова районної ради                                              Павло Андрусяк