ПРОЕКТ

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 21.06.2019
м.Галич

 

Про призначення на посаду головного
лікаря комунального закладу «Галицька
центральна районна лікарня»

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Кодексу законів про працю України, статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094, розглянувши подання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» від 31.10.2018, районна рада вирішила:
1. Призначити Журавецького Любомира Богдановича на посаду головного лікаря комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня».
2. Доручити голові районної ради Андрусяку П.В. укласти контракт з головним лікарем комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» Журавецьким Л.Б. терміном на ___ роки (-ів) з__________ по_____.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О. Тарасевич).

Голова районної ради                                        Павло Андрусяк