УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 21.06. 2019
м. Галич

Про перейменування Галицької
гімназії Галицької районної ради
Івано-Франківської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту», статті 9 Закону України «Про загальну середню освіту», розглянувши лист Галицької районної державної адміністрації від 11.06.2019 № 251/01-19/007, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради ( протокол від 20.06.2019), з метою приведення у відповідність до чинного законодавства статутних документів закладу освіти, районна рада вирішила:
1. Перейменувати Галицьку гімназію Галицької районної ради Івано-Франківської області (код ЄДРПОУ 32567814) в Галицький академічний ліцей Галицької районної ради Івано-Франківської області.
2. Затвердити Статут Галицького академічного ліцею Галицької районної ради Івано-Франківської області в новій редакції, що додається.
3. Директору Галицької гімназії Галицької районної ради Івано-Франківської області В. Тихонь здійснити державну реєстрацію Статуту та інші дії, пов’язані з перейменуванням закладу освіти.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л. Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                                     Павло Андрусяк 

Статут