УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять перша сесія районної ради

сьомого скликання

 

Рішення

 

від 21.06.2019                                                                              

м. Галич

 

Про створення  об’єктів природно-заповідного

фонду в Галицькому районі

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про природно-заповідний фонд України», з метою збереження та відтворення цінних природних комплексів, різноманітності ландшафтів, генофонду рослинного світу, збереження у природному стані окремих природних утворень, підтримання загального екологічного балансу, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 20.06.2019), районна рада вирішила:

  1. Ініціювати питання про створення в порядку, встановленому чинним законодавством України, територій та об’єктів природно-заповідного фонду в Галицькому районі, а саме:

1.1. «Біблійний сад», село Маріямпіль;

1.2. «Бірюзове Око Опілля», село Озерце (Кінчаківська сільська рада);

1.3. «Гора над Дністром», село  Новий Мартинів (Тенетниківська сільська рада);

1.4. «Марійський центр Бишівської Божої Матері», село Бишів (Деліївська сільська рада);

1.5. «Франціскові джерела та озеро по вул.Б.Хмельницького», село Крилос.

  1. Сприяти заінтересованим суб’єктам у підготовці та подачі клопотань про створення чи оголошення територій та об’єктів природно-заповідного фонду в Галицькому районі до державних органів, уповноважених проводити їх попередній розгляд.
  2. Доручити Галицькому комунальному підприємству «Капітальне будівництво» виконати у разі потреби всі необхідні передпроектні роботи для зазначених в пункті 1 даного рішення об’єктів.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (В.Зіньковський) та постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

Голова районної ради                                                       Павло Андрусяк