УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06.08.2019
м. Галич

Про депутатський запит
О.Ріжко

 

Відповідно до частини 7,8 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада вирішила:
1. Депутатський запит О.Ріжко щодо стану автомобільної дороги Комарів – Мединя та ремонту автомобільної дороги Мединя –Бринь надіслати голові Галицької районної державної адміністрації М.Поповичу для розгляду та надання відповіді (додається).
2. Відповідь на запит надати районній раді та автору запиту у встановлений чинним законодавством термін.


Голова районної ради                               Павло Андрусяк

Звернення О.Г.Ріжко

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

тридцять друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 06.08.2019
м. Галич

Про затвердження Зведеного плану
природоохоронних заходів Галицького
районного фонду охорони навколишнього
природного середовища на 2019 рік в новій редакції

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши запити від місцевих рад, організацій та установ Галицького району, районна рада вирішила:

 1. Затвердити Зведений план природоохоронних заходів Галицького районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2019 рік в новій редакції (далі – Зведений план) згідно з додатком до даного рішення.
 2. Розмістити дане рішення на офіційному веб-сайті  районної ради для відома розпорядників коштів згідно Зведеного плану.
 3. Рішення тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 21.06.2019 «Про затвердження Зведеного плану природоохоронних заходів Галицького районного фонду охорони навколишнього природного середовища на  2019 рік в новій редакції» вважати таким, що втратило чинність.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань екології та рекреації (Т.Гречух) .

 

Голова районної ради                         Павло Андрусяк

Зведений план

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 06.08.2019
м. Галич

Про внесення змін до рішення двадцять

дев’ятої сесії районної ради сьомого

скликання від 01.03.2019 «Про укладення

договорів оренди комунального майна

(нежитлових приміщень), що належать до спільної

власності територіальних громад сіл, міста

Галицького району»

 

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист ПрАТ СК «Галицька» від 02.07.2019 №860, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 05.08.2019), районна рада вирішила:

 1. Внести зміни в додаток 1 до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 01.03.2019 «Про укладення договорів оренди комунального майна (нежитлових приміщень), що належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району», а саме пункт 3 додатка 1 викласти в такій редакції:

 

«№ з/п

Орендар

Характеристика, адреса, площа

об’єкта оренди

Цільове використання

Термін дії договору оренди

1

2

3

4

5

 

Балансоутримувач – Комунальний заклад «Галицька центральна районна лікарня»

3.

Фізична особа-підприємець Лисак О.П.

нежитлове приміщення першого поверху (гінекологічного відділення) (літ. «А») загальною площею  37,7 кв.м, в т.ч. №16 площею 21,9 кв.м, коридор №1 площею  8,4 кв.м, коридор №2 площею 5,2 кв.м та санвузол №17 площею 2,2 кв.м, розташоване за адресою: вул.Я.Осмомисла, 9,  м. Галич

розміщення офісу

2 роки 11 місяців»

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М. Коржак).

 

Голова районної ради                                                Павло Андрусяк 

                               ПРОЕКТ
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

від 06.08.2019
м. Галич

 

Про затвердження переліку об’єктів
комунальної власності територіальних
громад сіл, міста Галицького району,
що підлягають приватизації

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», розглянувши протокол №1 засідання органу приватизації об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району Галицької районної ради від ___.___.2019, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від __.__. 2019), районна рада вирішила:
1. Затвердити перелік об’єктів комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, що підлягають приватизації (далі – Перелік) згідно з додатком.
2. Оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті районної ради.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                    Павло Андрусяк

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

 

від 06.08.2019
м. Галич

Про внесення змін до рішення

двадцять дев’ятої сесії районної ради

сьомого скликання від 01.03.2019

«Про затвердження Програми

розвитку освіти Галицького району

на 2016-2020 роки в новій редакції»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення реалізації основних заходів Програми розвитку освіти Галицького району на 2016-2020 роки, враховуючи висновки спільного засідання постійних комісії районної ради (протокол від 05.08.2019), районна рада вирішила:

 1. Внести такі зміни до Програми розвитку освіти Галицького району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 01.03.2019 «Про затвердження Програми розвитку освіти Галицького району на 2016-2020 роки в новій редакції» (додається):
  1. 1. Затвердити Паспорт Програми розвитку освіти Галицького району на 2016-2020 роки в новій редакції (додається)

         1.2.Викласти у новій редакції:

 • пункти 5,6 розділу ІV «Матеріально-технічне та фінансове забезпечення закладів загальної середньої освіти» основних заходів Підпрограми розвитку загальної середньої освіти згідно з додатком 1;
 • пункт 4 розділу І «Навчання, виховання та розвиток обдарованої молоді» основних заходів Підпрограми «Обдаровані діти» згідно з додатком 2;
 • пункт 8 основних заходів Підпрограми удосконалення державного управління у сфері освіти згідно з додатком 3;
 • 1.3. Доповнити Програму:
 • пунктом 6 розділ ІV «Господарська діяльність та зміцнення матеріально-технічної бази закладів дошкільної освіти району» основних заходів Підпрограми розвитку системи дошкільної освіти згідно з додатком 4;
 • пунктом 9 основні заходи Підпрограми інформатизації та комп’ютеризації закладів освіти згідно з додатком 5.
 1. Відділу освіти Галицької районної державної адміністрації (І.Матейко) забезпечити виконання Програми розвитку освіти Галицького району на 2016-2020 роки в новій редакції з урахуванням внесених змін.

3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л. Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                         Павло Андрусяк

Програма   

 УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06.08.2019
м. Галич

 

Про фонд заробітної плати

 за посадовими окладами

 

           Відповідно до пункту 4 частини першої статті 43, пункту 3 частини шостої статті 55, статті 58  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 № 525,  районна рада вирішила:

 1. Затвердити фонд заробітної плати виконавчого апарату районної ради за посадовими окладами згідно додатку.
 2. Доручити начальнику відділу обліку і звітності, головному бухгалтеру районної ради Т.Довган з 25 червня 2019 року здійснювати нарахування заробітної плати відповідно до затверджених посадових окладів.
 3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

Голова районної ради                                     Павло Андрусяк

Додаток

 

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 06.08. 2019
м. Галич

Про перейменування Комарівської
ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відповідно до Закону України «Про освіту», статті 9 Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 05.08.2019), з метою приведення у відповідність до чинного законодавства статутних документів закладу освіти, районна рада вирішила:

 1. Перейменувати Комарівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Галицької районної ради Івано-Франківської області (ЄДРПОУ 23804876) в Комарівський ліцей імені Антіна Могильницького Галицької районної ради Івано-Франківської області .
 2. Затвердити Статут Комарівського ліцею імені Антіна Могильницького Галицької районної ради Івано-Франківської області у новій редакції, що додається.
 3. Директору Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів В. Блинчуку здійснити державну реєстрацію та інші дії, пов’язані з перейменуванням закладу освіти.
 4. Вважати такими, що втратили чинність рішення вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08.12.2017 «Про присвоєння Комарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Антіна Могильницького» та рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 01.03.2019 «Про перейменування Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів».
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

Голова районної ради                                          Павло Андрусяк 

Статут

Пояснювальна записка

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06.08.2019
м. Галич

Про надання дозволу
на списання автомобіля

Розглянувши клопотання головного лікаря КНП «Галицький  центр ПМСД» Галицької районної ради Івано-Франківської області Івана Цибуха від 26.07.2019 №01-7/269 про надання дозволу на списання транспортного засобу марки УАЗ-3962-01, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада вирішила:

 1. Дати дозвіл КНП «Галицький  центр ПМСД» Галицької районної ради Івано-Франківської області на списання транспортного засобу марки УАЗ-3962-01, державний номерний знак 30-42 ИФА, технічний паспорт ВP №021176, 1985 року випуску, шасі №003868, балансовою вартістю  5 912,00 грн., залишковою вартістю 0 грн.
 2. 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та  соціального захисту (О.Тарасевич).


Голова районної ради                                                     Павло Андрусяк

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 06.08.2019
м. Галич

Про внесення змін до рішення

двадцять другої сесії районної ради сьомого

скликання від 06.06.2018  «Про затвердження

Положення про конкурс на посаду керівника
комунального закладу загальної середньої

освіти району»

 

 

         Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту»,   керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою затвердження Типової форми контракту з керівником закладу загальної середньої освіти Галицької районної ради Івано-Франківської області, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 05.08.2019), районна рада вирішила:

 1. Внести зміни до рішення двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 06.06.2018 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти району», а саме

 1.1. Викласти Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти району у новій редакції, що додається.

1.2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 1 даного рішення.

2.   Дане рішення набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).


Голова районної ради                                   Павло Андрусяк

Положення про конкурс

     УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06.08.2019
м. Галич

 

Про контингент учнів у спеціалізованому
Мистецькому навчальному закладі району
системи Міністерства культури України
на 2019-2020 рік

 

Відповідно до статті 26 Закону України    «Про позашкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 06.07.1992 № 374 «Про оплату за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

 1. Встановити контингент учнів у Галицькій дитячій музичній школі на 2019-2020 навчальний рік чисельністю 165 учнів:
 2. Погодити розмір батьківської плати на 2019-2020 навчальний рік Галицькій ДМШ:

 - фортепіано, гітара – 180 грн.;

 - баян, скрипка, акордеон -150 грн.;

 - бандура, духові інструменти – 130 грн.;

 - цимбали – 70 грн. 

 1. Звільнити від оплати за навчання (включаючи плату за навчання на додатковому інструменті) :
 • дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
 • дітей з малозабезпечених родин;
 • дітей з інвалідністю;
 • дітей з багатодітних сімей (троє і більше дітей віком до двадцяти трьох років, що навчаються);
 • особливо обдарованих учнів, які впродовж двох і більше років займають перші місця в обласних конкурсах, а також дітей –лауреатів Всеукраїнських конкурсів та фестивалів;
 • дітей учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та дітей переселенців із зони АТО/ООС.
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                                                       Павло Андрусяк

Пояснювальна записка

                                                ПРОЕКТ
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять друга (позачергової) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06.08.2019
м. Галич

 

Про реорганізацію комунального закладу
«Галицька центральна районна лікарня»
шляхом перетворення у комунальне
некомерційне підприємство «Галицька
лікарня» Галицької районної ради
Івано-Франківської області

 

 

Відповідно до статей 52-54, 78, 137 Господарського кодексу України, статей 104-108 Цивільного кодексу України,  статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я» від 06.04.2017 № 2002-VIII, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 № 1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», розділу IX «Ліквідація і реорганізація лікарні» Статуту комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня», затвердженого рішенням дванадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 03.03.2017, з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, ефективного використання кадрового потенціалу, збільшенню господарської і фінансової автономії, підвищення ефективності використання бюджетних  коштів, враховуючи рекомендації президії та спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 05.08.2019), районна рада вирішила:

 1. Реорганізувати комунальний заклад «Галицька центральна районна лікарня» (юридична адреса: 77100, Івано-Франківська область, Галицький район, місто Галич, вул. Н. Вівчаренко, 36, код ЄДРПОУ 01993405) шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області.
 2. Встановити, що комунальне некомерційне підприємство «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області є правонаступником майна, прав та обов’язків комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня».
 3. Створити комісію з припинення (реорганізації шляхом перетворення) комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» та затвердити її персональний склад згідно з додатком.
 4. Встановити, що до комісії з припинення (реорганізації шляхом перетворення) комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» з моменту призначення переходять повноваження щодо управління справами юридичної особи.
 5. Місцем роботи комісії з припинення (реорганізації шляхом перетворення) комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» визначити приміщення за адресою: 77100, Івано-Франківська область, Галицький район, м. Галич, вул. Н. Вівчаренко, 36.
 6. Встановити строк для заявлення вимог кредиторами до комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» - протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення в друкованому засобі масової інформації рішення щодо реорганізації юридичної особи.
 7. Комісії з припинення (реорганізації шляхом перетворення) комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» провести організаційно-правові заходи, передбачені чинним законодавством, а саме:
  • Протягом трьох робочих днів з дати прийняття даного рішення передати державному реєстратору документи для державної реєстрації рішення про припинення (реорганізацію шляхом перетворення) комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня»;
  • Забезпечити прийняття та розгляд вимог кредиторів комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» протягом 30 днів з дня отримання такої вимоги;
  • Розробити проект статуту комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області та подати його на розгляд та затвердження районної ради;
  • Провести інвентаризацію та оцінку майна комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня»;
  • Після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами скласти передавальний акт та подати його для затвердження Галицькій районній раді;
  • Повідомити трудовий колектив про реорганізацію комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» шляхом перетворення. Забезпечити дотримання встановлених трудових прав та соціальних гарантій працівників в ході проведення процедури реорганізації юридичної особи;
  • Після закінчення процедури припинення, але не раніше закінчення строку заявлення вимог кредиторами забезпечити подання документів державному реєстратору для проведення державної реєстрації створення комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області та державної реєстрації припинення комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня»;
  • Здійснити інші заходи, передбачені чинним законодавством, пов’язані з припиненням діяльності та реєстрацією юридичної особи.
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та  соціального захисту (О.Тарасевич).

Голова районної ради                                                                  Павло Андрусяк


                                                        

 Додаток

 до рішення тридцять другої (позачергової) сесії

 районної ради сьомого скликання

 від 06.08.2019

 

Комісія

з припинення (реорганізації шляхом перетворення) комунального закладу

«Галицька центральна районна лікарня»

 

Голова комісії:

Журавецький Любомир Богданович – в.о. головного лікаря КЗ «Галицька ЦРЛ», ін.код (інформація з обмеженим доступом);

Заступник голови комісії:

Бурмей Нонна Василівна  - заступник головного лікаря КЗ «Галицька ЦРЛ»,

ін.код (інформація з обмеженим доступом);

 

 

Члени комісії:

Борецька Галина Йосипівна – заступник головного лікаря КЗ «Галицька ЦРЛ», ін.код (інформація з обмеженим доступом);

 

Маланюк Любов Валентинівна – начальник відділу правового забезпечення апарату районної державної адміністрації, ін.код (інформація з обмеженим доступом);

 

Салига Яна Василівна – інспектор відділу кадрів КЗ «Галицька ЦРЛ», ін.код (інформація з обмеженим доступом);

 

Стельмах Марія Федорівна  - завідувач інформаційно-аналітичним відділом КЗ «Галицька ЦРЛ», ін.код (інформація з обмеженим доступом);

 

Тюшка  Роман  Ігорович – головний спеціаліст з юридичних питань юридичного відділу виконавчого апарату  Галицької районної ради, ін.код (інформація з обмеженим доступом);

 

Зайцева Віра Василівна в.о. головного бухгалтера КЗ «Галицька ЦРЛ», ін.код (інформація з обмеженим доступом).

 

 

Керуючий справами                                                        Жанна Басовська

 УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання


РІШЕННЯ

від 06.08. 2019
м.Галич

Про призначення на посаду директора
Дубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Галицької районної ради
Івано-Франківської області

Відповідно до статті 21 Кодексу законів про працю України, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 статті 26 Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти  району, затвердженого рішенням двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 06.06.2018, висновку засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору керівника комунального закладу загальної середньої освіти Галицького району від 04.10.2018, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради ( протокол від 05.08.2019), районна рада вирішила:

 1. Призначити Опацьку Тетяну Петрівну на посаду директора Дубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Галицької районної ради Івано-Франківської області як таку, що успішно пройшла конкурсний відбір.
 2. Доручити начальнику відділу освіти Галицької районної державної адміністрації Матейку І.Б. укласти строковий трудовий договір з Опацькою Т.П. терміном на 2 роки з 07.08.2019  по 08.2021 .
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                                     Павло Андрусяк

  УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06.08.2019
м. Галич

 

Про затвердження районної цільової 

програми «Розвитку культури»
на 2016-2020 роки ( нова редакція)

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши районну цільову програму «Розвитку культури» на 2016-2020 роки (нова редакція), районна рада вирішила:

 1. Затвердити районну цільову програму «Розвитку культури» на 2016-2020 роки ( нова редакція) (додається).
 2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.
 3. Головним розпорядником Програми визначити відділ культури районної державної адміністрації.
 4. Рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 01.03.2019 «Про затвердження районної цільової програми «Розвитку культури» на 2016 -2020 роки» вважати таким, що втратило чинність.
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О. Ріжко).

 

Голова районної ради                                     Павло Андрусяк

Заходи до Програми

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06.08.2019
м. Галич

 

Про затвердження розпоряджень
голови районної ради та протоколів засідань
постійної комісії районної ради з питань
бюджету, фінансів, податків та інвестицій

 

Відповідно до статей 43, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

 1. Затвердити розпорядження голови районної ради від 04.07.2019 № 62 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету»,  від 04.07.2019 № 63 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 09.07.2019 № 66 «Про внесення змін до розпорядження від 14.05.2019 № 43 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 09.07.2019 № 67 «Про внесення змін до розпорядження від 14.05.2019 № 44 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 10.07.2019 № 70 «Про внесення змін до розпорядження від 22.04.2019 № 29 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 10.07.2019 № 71«Про внесення змін до розпорядження від 22.04.2019 № 30 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 10.07.2019 № 72 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 10.07.2019 № 73 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 18.07.2019 №76 «Про внесення змін до розпорядження від 22.04.2019 № 29 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 18.07.2019 № 77   «Про внесення змін до розпорядження від 22.04.2019 № 30 «Про фінансування природоохоронних заходів».
 2. Затвердити протоколи засідань постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій від 27.06.2019 №16, 16.07.2019 №17, від 24.07.2019 № 18.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак) і з питань екології та рекреації (Т.Гречух).

 

Голова районної ради                              Павло Андрусяк

       УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від06.08.2019
м. Галич

 

Про взяття на баланс частини трубопроводу теплотраси

 

Розглянувши звернення районної державної адміністрації від 16.07.2019 № 292/01-19/007  та керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада  вирішила:

 1. Дозволити взяти на баланс відділу освіти районної державної адміністрації частину трубопроводу теплотраси від котельні КЗ «Галицька ЦРЛ» за адресою вул. Н.Вівчаренко, 36 до дошкільного навчального закладу ясел - садка №1 «Дзвіночок» за адресою вул. Н.Вівчаренко, 24.
 2. Організацію виконання даного рішення покласти на начальника відділу освіти районної державної адміністрації І.Матейка.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

 

Голова районної ради                                Павло Андрусяк 

   УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06.08.2019
м. Галич

Про результати діяльності Галицького відділу

Тисменицької місцевої прокуратури

за 6 місяців 2019 року

  

Відповідно до пункту 36 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини третьої  статті 6 Закону України «Про прокуратуру», листа Тисменицької місцевої прокуратури від 04.07.2019  № 01-1506 вих.19, заслухавши інформацію керівника Тисменицької місцевої прокуратури старшого радника юстиції Р.Хими,  враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 05.08.2019 ),  районна рада вирішила:

 1. Взяти до відома інформацію керівника Тисменицької місцевої прокуратури про результати діяльності Галицького відділу Тисменицької місцевої прокуратури за 6 місяців 2019 року (додається).

 

Голова районної ради                                                 Павло Андрусяк

Інформація прокуратури 

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06.08.2019
м. Галич

Про внесення змін до
районного бюджету на 2019 рік

 

Відповідно до статті 78 з урахуванням положень статті 52 Бюджетного кодексу України, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 21.12.2018 «Про районний бюджет на 2019 рік», з метою забезпечення своєчасного початку опалювального сезону на 2019-2020 роки, районна рада вирішила:

 1. Збільшити обсяг доходів загального фонду районного бюджету на 250,0 тис. грн., у тому числі:

– податок та збір на доходи фізичних осіб – на 250,0 тис. грн.

 1. Збільшити бюджетні призначення відділу освіти районної державної адміністрації для забезпечення безпечної та надійної експлуатації мережі теплопостачання дошкільного навчального закладу м. Галич на суму 200,0 тис. грн.
 2. Збільшити обсяг резервного фонду на суму 50,0 тис. грн.
 3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук) внести відповідні уточнення у бюджетні призначення головних розпорядників коштів районного бюджету за функціональною та економічною ознаками.

Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                                Павло Андрусяк          

 Пояснювальна записка                                     

 

 УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

тридцять друга (позачергова)сесія районної ради

сьомого скликання

Рішення

 

від 06.08.2019

м. Галич

Про  погодження проекту землеустрою щодо

встановлення (зміни) меж села Демянів

Демянівської сільської ради Галицького

району Івано-Франківської області 

         Відповідно до статей 10, 186 Земельного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини восьмої статті 46 Закону України «Про землеустрій», розглянувши клопотання Дем’янівської сільської ради від 08.07.2019 № 160 про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Дем’янів Дем’янівської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області,  враховуючи рекомендації  спільного засідання постійних комісії районної ради (протокол від 05.08.2019), районна рада вирішила:                                             

 1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Дем’янів Дем’янівської сільської ради Галицького району Івано-Франківській області, ввівши в межі населеного пункту 91,90 га землі, при фактичній площі (до зміни) 928,10 га землі. Площа населеного пункту після зміни меж буде становити 1020,00 га.
 2. Дем’янівській сільській раді (В.Комарницький) після отримання позитивного висновку державної землевпорядної експертизи подати документацію із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Дем’янів Галицького району Івано-Франківської області на затвердження сесії Галицької районної ради.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (В.Зіньковський).

 

Голова районної ради                                                       Павло Андрусяк