УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять четверта (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

 


від 04.09.2019
м. Галич

Про співфінансування
інвестиційного проекту

 

Відповідно до статті 78 Бюджетного кодексу України, керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішеннями двадцять восьмої сесії районної ради від 21.12.2018 "Про районний бюджет на 2019 рік" та двадцять дев’ятої сесії районної ради районної ради від 01.03.2019 «Про співфінансування інвестиційних проектів у 2019 році», протоколу засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій №20 від 20.08.2019, районна рада вирішила:
1. Здійснити перерозподіл видатків районного бюджету, зменшити асигнування райдержадміністрації на фінансування заходів Районної цільової програми соціально-економічного та культурного розвитку Галицького району на 2019 рік на суму 100 000 грн., при цьому вивільнені кошти спрямувати для надання субвенції Івано-Франківському обласному бюджету за кодом бюджетної програми 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» на співфінансування інвестиційного проекту «Впровадження заходів з енергозбереження по об’єкту «Капітальний ремонт Галицького районного будинку культури за адресою вул. Осмомисла, 1 в м. Галичі Івано-Франківської області» в сумі 100 000 грн..
2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук) внести відповідні уточнення у бюджетні призначення головних розпорядників коштів районного бюджету за функціональною та економічною ознаками.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                                    Павло Андрусяк