УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

від 27.09.2019
м.Галич

 

Про фактичну мережу установ освіти
району на 2019-2020 навчальний рік

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерством охорони здоров’я України від 24.03.2016  № 234, Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.008-01, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 № 63, враховуючи подання дирекції закладів освіти району, з метою забезпечення реалізації захисту конституційних прав громадян на одержання дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти, створення сприятливих умов для навчання і виховання дітей:

 1. Затвердити фактичну мережу установ освіти району на 2019 - 2020 навчальний рік згідно додатків 1 - 5.
 2. З метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття якісної освіти відкрити класи та групи з інклюзивним навчанням згідно додатку 6.
 3. Відкрити групи для дітей старшого дошкільного віку при закладах загальної середньої освіти району згідно додатку 7
 4. Відкрити групи продовженого дня у закладах загальної середньої освіти району згідно додатку
 5. З метою впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України» у Галицькому ліцеї імені Ярослава Осмомисла, враховуючи Типовий навчальний план даного проекту, для посилення індивідуальної роботи з учнями та поглибленого вивчення іноземної мови дозволити поділ на дві групи:

          2 В клас (34 учні) - при вивчені математики;

          3 В клас (24 учні) - при вивчені англійської мови.

 1. Дозволити проводити поділ класів на групи при вивченні окремих предметів у Галицькому академічному ліцеї:

          українська мова  -          2 (6) клас - 3,5 години;

                                                 3 (7) клас - 2,5 години;

                                                 6 (10) клас - 4 години;

          англійська мова   -         2 (6) клас - 3 години;

                                                 3 (7) клас - 3 години;

                                                 6 (10) клас - 3 години;

          німецька мова      -        2 (6) клас - 2 години;

                                                 3 (7) клас - 2 години.

 1. З метою забезпечення належних умов для організації освітнього процесу на уроках трудового навчання, відповідно до листа Галицької районної санітарно-епідеміологічної станції від 10.09.2012 року №774 дозволити поділ на групи при вивченні трудового навчання (технічна праця)  Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла у 5-их (66учнів) та 6-их (71учень) класах - по 2 годині, у 8-их (62 учні)  та 9-их  (50 учнів) класах – по 1 годині.
 2. Для забезпечення наступності у вивченні іноземної мови додатково ввести для учнів:

          11-их класів Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла - 2 години німецької мови;

          11-го класу Комарівського ліцею імені Антіна Могильницького - 2 години англійської мови.

 1. У 2019 - 2020 навчальному році забезпечити функціонування групи для дітей старшого дошкільного віку при Новоскоморохівській ЗОШ І-ІІ ступенів за рахунок субвенції, наданої Новоскоморохівською сільською радою.
 2. З метою забезпечення належних умов для організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти ввести додатково 0,5 ставки кухаря у наступних закладах  загальної середньої освіти:
 • Блюдниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • Бовшівській ЗОШ І-ІІ ступенів;
 • Дубовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • Задністрянській ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • Залуквянській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Іванни Блажкевич;
 • Комарівському ліцею імені Антіна Могильницького;
 • Крилоській ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • Мединському НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ);
 • Тустанськкій ЗОШ І-ІІІ ступенів.
 1. З метою забезпечення науково-дослідницької, експериментальної та пошукової роботи, ввести додатково у штатний розпис Галицького академічного ліцею 0,5 ставки заступника директора з навчально-виховної роботи.
 2. З метою забезпечення належних умов для функціонування освітнього процесу у філії №3 Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла, ввести додатково  1 ставку завідувача філії.
 3. З метою забезпечення належного господарського, технічного обслуговування і ремонту приміщень, умов для функціонування освітнього процесу відкрити додатково:

          0,25 ставки прибиральника службових приміщень у філії №1 Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла;

          0,5 ставки робітника з комплексного обслуговування й ремонту будівель та 0,5 ставки завідувача господарством у Галицькому академічному ліцею.

 1. З метою забезпечення належного медичного обслуговування вихованців Бринського ЗДО додатково відкрити 0,25 ставки медичної сестри у даному закладі.
 2. Внести зміни до рішення чотирнадцятої сесії Галицької районної ради сьомого скликання «Про внесення змін до рішення шостої сесії районної ради сьомого скликання від 26.07.2016 «Про внесення змін у фактичну мережу установ освіти на 2016-2017 навчальний рік» від 06.07.2017, а саме в абзаці першому цифри «01.09.2018» замінити цифрами «01.09.2020».
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради  з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

 

Голова районної ради                                               Павло Андрусяк

Додатки 1-8