УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять шоста (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 10.10.2019
м. Галич

 

Про звернення депутатів
Галицької районної ради

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розглянувши звернення громадської організації «Галицьке районне об’єднання воїнів АТО» від 03.10.2019 районна рада вирішила:
1. Схвалити звернення депутатів Галицької районної ради Івано-Франківської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.
2. Рішення та текст звернення надіслати Президенту України Володимиру Зеленському, Голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову та Прем’єр Міністру України Олексію Гончаруку.
3. Дане рішення оприлюднити на офіційному сайті Галицької районної ради.

Голова районної ради                                          Павло Андрусяк

 

 Додаток

 до рішення тридцять шостої (позачергової) сесії

 районної ради сьомого скликання

 від 10.10.2019

Президенту України

В.Зеленському

 

Верховна Рада України

 

Кабінет Міністрів України

 

 

Звернення

 

          Ми, депутати Галицької районної ради, представляючи інтереси громад сіл, міста району,  висловлюємо занепокоєння щодо спроб погодження так званої «формули Штайнмаєра» та її підписання представником у тристоронній контактній групі Леонідом Кучмою.

          Де-факто - це капітуляція перед Росією та легімітизація терористів на Донбасі.

          Такі дії з боку української влади приведуть до визнання та тривалого консервування терористичних окупаційних адміністрацій в окремих районах Донецької та Луганської областей; а відвід українських військ із зони розмежування загрожує її захопленню бойовиками та становить небезпеку для місцевих жителів.

          Росія перестає бути відкритим  агресором, натомість стає одним із учасників мирних перемовин, а терористи отримують великий шанс стати депутатами рад різних рівнів.

          У зв’язку з вищенаведеним, звертаємось до Президента України, як гаранта державного суверенітету і територіальної цілісності України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та вимагаємо:

  1. Продовжити оборону українських кордонів до повного повернення всіх територій, що тимчасово окуповані Російською Федерацією.
  2. Не проводити відведення українських військ із зони розмежування з метою запобігання захоплення бойовиками окремих населених пунктів та фортифікаційних споруд, побудованих в процесі оборони.
  3. За жодних умов не допустити надання «особливого статусу» для окупованих територій ні за так званою «формулою Штайнмаєра», ні шляхом внесення змін до законодавства України.
  4. Притягнути до кримінальної відповідальності та позбавити громадянства усіх, хто зрадив Українську державу, працював на окупаційну адміністрацію, брав участь у бойових діях проти українських підрозділів та вчиняв інші злочини.
  5. Проводити вибори до органів місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях лише після повної деокупації, завершення адміністративно-територіальної реформи та повної перепаспортизації всього населення, здійсненої шляхом перевірки кожної особи на наявність громадянства інших держав, на співпрацю з окупаційним московським режимом, на лояльність до України та відповідність статусу громадянина України.
  6. Домогтися реальних кроків на підтримку України від держав, які декларували безпеку та недоторканість кордонів України в обмін на відмову від ядерної зброї.

Прийнято на тридцять шостій (позачерговій) сесії

Галицької районної ради

10.10.2019