Проект
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять восьма сесія районної ради
сьомого скликання


РІШЕННЯ


від 20.12.2019

м.Галич

Про затвердження фінансового плану
комунального некомерційного підприємства
«Галицький центр первинної медико-санітарної
допомоги» Галицької районної ради
Івано-Франківської області на 2020 рік

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до підпункту 7.3.3 пункту 7.3 розділу 7 «Управління підприємством» Статуту комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області, затвердженого рішенням двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 01.03.2019, розглянувши лист голови районної державної адміністрації від 02.12.2019 №2412/01-40/117 про затвердження проекту фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області на 2020 рік, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від ______.2019), районна рада вирішила:
1. Затвердити проект фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області на 2020 рік (додається)
2. Головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області (Цибух І.В.) забезпечити своєчасне виконанням вимог, передбачених зазначеним фінансовим планом.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак) та з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).


Голова районної ради                        Павло Андрусяк

Фінансовий план

                                         Проєкт
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять восьма сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 20.12.2019

м.Галич


Про затвердження Порядку складання
фінансового плану комунального
некомерційного підприємства
«Галицький центр первинної
медико-санітарної допомоги»
Галицької районної ради
Івано-Франківської області в новій редакції

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 78 Господарського кодексу України, Наказом Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 02.03.2015 №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», підпунктом 7.3.3. пункту 7.3. розділу 7 «Управління підприємством» Статуту комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області, затвердженого рішенням двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 30.03.2018, заслухавши та обговоривши проект Порядку складання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківсько області в новій редакції, з метою вдосконалення системи фінансового планування, підвищення ефективності роботи комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицько районної ради Івано-Франківської області, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від ____.11.2019), районна рада вирішила:
1. Затвердити Порядок складання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області в новій редакції (далі-Порядок) (додається).
2. Комунальному некомерційному підприємству «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області (І. Цибух):
2.1 Забезпечувати своєчасне складання, подання на розгляд для погодження, затвердження фінансового плану та звітів про його виконання згідно з Порядком.
2.2 Забезпечити оприлюднення звітів про виконання фінансового плану згідно з Порядком шляхом опублікування на офіційному веб-сайті районної ради.
3. Галицькій районній державній адміністрації (С. Канюка) забезпечувати своєчасне погодження фінансового плану КНП «Галицький центр ПМСД» Галицької районної ради Івано-Франківської області відповідно до Порядку.
4. Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області затверджений рішенням двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 01.03.2019 року, вважати таким що втратив чинність.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).

 

Голова районної ради                                             Павло Андрусяк

 Записка   Порядок складання фінплану  Фінансовий план

 

                                 Проєкт
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять восьма сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 20.12.2019

м.Галич


Про затвердження звіту про виконання
фінансового плану комунального
некомерційного підприємства
«Галицький центр первинної медико-санітарної
допомоги» Галицької районної ради
Івано-Франківської області за ІІІ квартал 2019 року

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до підпункту 7.3.3 пункту 7.3 розділу 7 «Управління підприємством» Статуту комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області (нова редакція), затвердженого рішенням двадцять першої сесії Галицької районної ради сьомого скликання від 30.03.2019, пункту 10 Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області, затвердженого рішенням двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 01.03.2019, розглянувши лист головного лікаря КНП «Галицький центр ПМСД» ГРР про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області за ІІІ квартал 2019 року від «___»11.2019, районна рада вирішила:
1. Затвердити звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області за ІІІ квартал 2019 року (додається).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н. Бабак).

Голова районної ради                                             Павло Андрусяк

Пояснювальна записка    Звіт   

 

                                        проєкт

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять восьма сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 20.12.2019
м. Галич

Про виконання районного
бюджету за 9 місяців 2019 року

Заслухавши та обговоривши інформацію з даного питання, районна рада відзначає, що за за січень-вересень 2019 року надходження до загального та спеціального фондів районного бюджету склали 292531,7 тис.грн., що на 33769,2 тис.грн., або на 10,3 відс. менше, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Із загальної суми надходжень міжбюджетні трансферти склали 245771,1 тис.грн. (базова дотація з державного бюджету – 17799,3 тис. грн., субвенції з державного бюджету – 92449,4 тис. грн., в т.ч. освітня – 61732,8 тис.грн., медична субвенція – 18599,6 тис.грн., субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 12117,0 тис. грн.; з селищного бюджету Більшівцівської ОТГ субвенція на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції – 900,0 тис.грн.,; інші субвенції: з обласного бюджету – 5438,2 тис. грн., з місцевих бюджетів рад району — 3459,1 тис.грн., з селищного бюджету Більшівцівської ОТГ – 125,7 тис.грн., з міського бюджету м.Бурштин – 150,0 тис. грн., з міського бюджету м.Івано-Франківськ – 4000,0 тис. грн.; з обласного бюджету: субвенції на соціальні видатки за рахунок відповідних субвенцій з державного бюджету — 80226,6 тис.грн., субвенція на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету — 144,9 тис.грн., субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 799,7 тис. грн., субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 134,0 тис. грн., субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 369,8 тис. грн., субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції, - 708,3 тис. грн., дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 12856,6 тис.грн.; субвенція з бюджету с.Бовшів на здійснення природоохоронних заходів – 25808,0тис.грн., субвенції на природоохоронні заходи з обласного бюджету – 401,5 тис. грн).
Надходження доходів загального фонду (без врахування трансфертів) склали 43872,8 тис.грн., або 100,3 відс. планових показників звітного періоду (43741,1 тис. грн.).
Значну питому вагу в складі доходів загального фонду займає податок на доходи фізичних осіб – 99,6 відс., якого надійшло 43705,2 тис.грн., або 100,1 відс. до планових показників звітного періоду (43654,9 тис.грн.).
До спеціального фонду районного бюджету надійшло 2887,8 тис.грн. (без врахування трансфертів), або 141,5 відс. плану на цей період (2040,5 тис. грн.).

Видаткова частина районного бюджету з врахуванням отриманих дотацій та субвенцій за 9 місяців поточного року склала 285960,9 тис. грн., або72,5 відс. до затвердженого річного плану, в тому числі по загальному фонду – 248175,7 тис. грн. (73,9 відс.), спеціальному – 37785,2 тис. грн. (64,0 відс.).
У загальній сумі видатків значну частину займають соціальні видатки – 92,5 відс., з яких 38,7 відс. припадає на соціальний захист та соціальне забезпечення (88764,9 тис. грн.), освіту – 47,4 відс. (108877,3 тис. грн.), 10,7 відс. на охорону здоров'я (24552,7 тис. грн.) та 3,2 відс. (7355,6 тис. грн.) на галузь культури і мистецтва.
Забезпечено фінансування усіх розпорядників коштів районного бюджету по захищених статтях та першочергових видатках.

Враховуючи вищенаведене, районна рада вирішила:

1. Інформацію фінансового управління районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року взяти до відома.
2. Затвердити звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року (додаток № 1) та використання коштів резервного фонду районного бюджету (додаток №2).
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

Голова районної ради                                       Павло Андрусяк

Довідка

Додаток 1    Продовження додатку 1

Додаток 2 

 

                                            проєкт
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять восьма сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 20.12.2019
м. Галич

 

Про затвердження розпоряджень
голови районної ради та протоколів засідань
постійної комісії районної ради з питань
бюджету, фінансів, податків та інвестицій

 

Відповідно до статей 43, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:
1. Затвердити розпорядження голови районної ради від 26.09.2019 №101 «Про внесення змін до розпоряджень від 22.04.2019 № 29, від 15.05.2019 № 45, від 04.07.2019№62 та від 6.09.2019 № 99 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 26.09.2019 № 102 «Про внесення змін до розпоряджень від 22.04.2019 №30, від 04.07.2019 № 63, від 06.09.2019 №100 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 27.09.2019 № 103 «Про внесення змін до розпоряджень від 14.06.2019 №55, від 04.07.2019 № 62 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 27.09.2019 № 104 «Про внесення змін до розпорядження від 14.06.2019 №56 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 30.09.2019 № 105 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 30.09.2019 № 106 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 15.10.2019 № 112 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 16.10.2019 №115 «Про фінансування природоохоронних заходів» від 22.10.2019 № 116 «Про внесення змін до розпорядження від 26.09.2019 № 101 «Про внесення змін до розпоряджень від 22.04.2019 № 29, від 15.05.2019 № 45, від 04.07.2019№62 та від 6.09.2019 № 99 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 22.10.2019 №117 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 22.10.2019 № 118 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 12.11.2019 № 122 «Про внесення змін до розпорядження від 06.09.2019 № 99 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 12.11.2019 № 123 «Про внесення змін до розпорядження від 06.09.2019 №100 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 13.11.2019 №124 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 13.11.2019 № 125 «Про фінансування природоохоронних заходів».
2. Затвердити протоколи засідань постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій від 207.10.2019 №24, 15.10.2019 №25, від 30.10.2019 № 26, від 06.11.2019 № 27 , від 12.11.2019 № 28, від 14.11.2019 №29.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак) і з питань екології та рекреації (Т.Гречух).

 

Голова районної ради                                                Павло Андрусяк

                                                  проєкт
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять восьма сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 20.12.2019
м. Галич

 

Про звіт головного лікаря КНП
«Галицький центр первинної
медико-санітарної допомоги»
Галицької районної ради
Івано-Франківської області

 

Відповідно до пункту 28 частини першої статті 43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та плану роботи районної ради, районна рада вирішила:
1. Інформації головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області І.Цибуха про роботу Підприємства взяти до відома (додається).

 

 

Голова районної ради                                                           Павло Андрусяк

Довідка

 

                                             проєкт
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять восьма сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 20.12.2019
м. Галич

 

Про звіт директора комунальної установи
«Інклюзивно-ресурсний центр» Галицької
районної ради Івано-Франківської області

 

Відповідно до пункту 28 частини першої статті 43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та плану роботи районної ради, районна рада вирішила:
1. Інформацію директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Галицької районної ради Івано-Франківської області М.Палагнюк про роботу Центру взяти до відома (додається).

 

 

Голова районної ради                                                        Павло Андрусяк  

                                              проєкт
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять восьма сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 20.12.2019
м. Галич

 

Про результати діяльності Галицького відділу
Тисменицької місцевої прокуратури
за 9 місяців 2019 року

Відповідно до пункту 36 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини третьої статті 6 Закону України «Про прокуратуру», листа Тисменицької місцевої прокуратури від 10.10.2019 № 01-2257 вих.19, заслухавши інформацію керівника Тисменицької місцевої прокуратури старшого радника юстиції Р.Хими, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від _______2019), районна рада вирішила:
1. Взяти до відома інформацію керівника Тисменицької місцевої прокуратури про результати діяльності Галицького відділу Тисменицької місцевої прокуратури за 9 місяців 2019 року (додається).

Голова районної ради                                                            Павло Андрусяк