УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять восьма сесія районної ради
сьомого скликання


РІШЕННЯ


від 20.12.2019

м.Галич

Про затвердження фінансового плану
комунального некомерційного підприємства
«Галицький центр первинної медико-санітарної
допомоги» Галицької районної ради
Івано-Франківської області на 2020 рік

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до підпункту 7.3.3 пункту 7.3 розділу 7 «Управління підприємством» Статуту комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області, затвердженого рішенням двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 01.03.2019, розглянувши лист голови районної державної адміністрації від 02.12.2019 №2412/01-40/117 про затвердження проекту фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області на 2020 рік, враховуючи рекомендації засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (протокол від 18.12.2019), і з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (протокол від 18.12.2019), районна рада вирішила:

  1. Затвердити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області на 2020 рік (додається)
  2. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області Цибуху І.В. забезпечити своєчасне виконанням вимог, передбачених зазначеним фінансовим планом.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак) та з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).


Голова районної ради                        Павло Андрусяк

Фінансовий план