УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять восьма сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ


від 20.12.2019

м.Галич

 

Про затвердження структури та чисельності
виконавчого апарату районної ради
та працівників, які здійснюють господарське
обслуговування адмінбудинку
районної ради, на 2020 рік

 

З метою підвищення ефективності виконання завдань, функцій та повноважень, покладених на виконавчий апарат районної ради, відповідно до пункту 4 частини першої статті 43, пункту 3 частини шостої статті  55, статті 58  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою(протокол від 128.12.2019),   районна рада вирішила:

  1. Затвердити структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради та працівників, які здійснюють господарське обслуговування адмінбудинку районної ради, на 2020 рік згідно з додатками 1-2.
  2. Надати право голові Галицької районної ради затверджувати штатний розпис виконавчого апарату районної ради та працівників, які здійснюють господарське обслуговування адмінбудинку районної ради, у разі необхідності вносити зміни до структури та штатного розпису районної ради в межах затвердженої чисельності.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                   Павло Андрусяк