УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять восьма сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 20.12.2019
м.Галич
Про затвердження районної
цільової програми розвитку та підтримки
комунального некомерційного підприємства
«Галицька лікарня» Галицької районної
ради Івано-Франківської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування

в Україні», рішення  тридцять сьомої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 13.12.2019 «Про створення комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області», з метою забезпечення належного функціонування та зміцнення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (протокол від 18.12.2019), районна рада вирішила:

  1. 1. Затвердити районну цільову програму розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області по наданню медичних послуг на 2020 рік (далі – Програма), що додається.
  2. Галицькій районній державній адміністрації здійснювати координацію виконання заходів Програми.
  3. Комунальному некомерційному підприємству «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області» (В.Крупа) забезпечити неухильне виконання заходів Програми.
  4. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації передбачити кошти на виконання Програми.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                         Павло Андрусяк

Програма