УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять восьма сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 20.12.2019
м.Галич

 

Про оренду майна спільної комунальної
власності територіальних громад сіл, міста
Галицького району

 

 1. Керуючись Цивільним кодексом України, пунктом 20 частини першої статті 43 та статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна»,  Положенням про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району, затвердженим рішенням дев’ятнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 27.06.2013, відповідно до Положення про оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції (далі – Положення про оренду), Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району (далі – Порядок проведення конкурсу), Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції (із змінами) (далі – Методика), затверджених рішеннями вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08 грудня 2017 року, Переліку нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, що може бути передано в оренду у 2020 році, затвердженого рішенням тридцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 20.12.2019, розглянувши лист орендодавця (балансоутримувача) - комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» від 22.10.2019 №01-7/609, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 18.12.2019), районна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл комунальному закладу «Галицька центральна районна лікарня» (правонаступнику – комунальному некомерційному підприємству «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області) на передачу в оренду на конкурсних засадах комунального майна, яке перебуває у спільній комунальній власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, згідно з додатком до цього рішення.
  2. 2. Комунальному закладу «Галицька центральна районна лікарня» (правонаступнику – комунальному некомерційному підприємству «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області) передачу в оренду зазначеного в додатку цього рішення майна провести на конкурсних засадах згідно з Порядком проведення конкурсу та Методикою.
  3. Зобов’язати орендодавця комунальний заклад «Галицька центральна районна лікарня» (правонаступника – комунальне некомерційне підприємство «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області):

  3.1. Оформляти укладання договорів оренди у порядку та терміни відповідно до вимог чинного законодавства та Положення про оренду і копії відповідних договорів надавати у виконавчий апарат районної ради.

  3.2. Укладати договори оренди комунального майна, що належить до спільної комунального власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, згідно типового договору оренди комунального майна, наведеного в додатку 2 до Положення про оренду, затвердженого рішенням вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08 грудня 2017 року.

  3.3. Укладати із орендарями договори відшкодування вартості комунальних послуг та витрат балансоутримувача на утримання комунального майна.

  3.4. Здійснювати постійний контроль за дотриманням орендарями взятих на себе зобов’язань за договорами оренди комунального майна.

  1. Відповідальність за неналежне виконання пунктів 2,3 даного рішення покласти на орендодавця.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

 

Голова районної ради                                                            Павло Андрусяк

Додаток