УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять восьма сесія районної ради

сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 20.12.2019

м. Галич

  

Про продовження строку дії
договорів оренди комунального майна
(нежитлових приміщень), що належать
до спільної комунальної власності територіальних
громад сіл, міста Галицького району

 

Керуючись Цивільним кодексом України, статтею 43 та статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району, затвердженим рішенням дев’ятнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 27.06.2013, відповідно до Положення про оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції (далі – Положення про оренду), Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції (із змінами) (далі – Методика), затверджених рішеннями вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08 грудня 2017 року, розглянувши листи юридичних осіб (бюджетних установ), лист Товариства з обмеженою відповідальністю «Європейська Енергетична Компанія» від 15.10.2019 № 346 щодо продовження терміну дії договорів оренди комунального майна, лист комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня» від 18.12.2019 №01-7/731, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 18.12.2019), районна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл орендодавцям:

1.1. Балансоутримувачу комунальному закладу «Галицька центральна районна лікарня» (правонаступнику – комунальному некомерційному підприємству «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області) на переукладення Договору оренди комунального майна №4 від 05.01.2017, укладеного між Комунальним закладом «Галицька центральна районна лікарня» та Головним територіальним управлінням юстиції в Івано-Франківській області,  зі збільшенням площі до 45,6 кв.м та продовження строку його дії згідно з додатком 1.

1.2. Балансоутримувачу комунальному закладу «Галицька центральна районна лікарня» (правонаступнику – комунальному некомерційному підприємству «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області) на переукладення Договору оренди комунального майна від 04.12.2018, укладеного між Комунальним закладом «Галицька центральна районна лікарня» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Європейська Енергетична Компанія», зі збільшенням площі до 307, 5 кв.м та продовження строку його дії згідно з додатком 1.

1.3. Балансоутримувачу Галицькій районній раді на продовження строку дії договорів оренди комунального майна (нежитлових приміщень), що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району згідно з додатком 2.

  1. Зобов’язати орендодавців комунальний заклад «Галицька центральна районна лікарня» (правонаступника – комунальне некомерційне підприємство «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області), Галицьку районну раду згідно пункту 1 цього рішення:

2.1. Укласти договори оренди у порядку, терміни відповідно до вимог чинного законодавства, Положення про оренду та згідно типового договору оренди комунального майна, наведеного в додатку 2 до Положення про оренду, затвердженого рішенням вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08 грудня 2017 року.

2.2. Укласти із орендарями договори відшкодування вартості комунальних послуг та витрат балансоутримувача на утримання комунального майна.

2.3. Здійснювати постійний контроль за дотриманням орендарями взятих на себе зобов’язань за договорами оренди комунального майна (нежитлових приміщень).

  1. Відповідальність за неналежне виконання пункту 2 цього рішення покласти на орендодавців.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

Голова районної ради                                                                   Павло Андрусяк

Додаток