УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять восьма сесія районної ради
сьомого скликання

 РІШЕННЯ

від 20.12.2019
м.Галич

 

Про проведення конкурсу на зайняття
посади генерального директора
комунального некомерційного підприємства
«Галицька лікарня» Галицької районної ради
Івано-Франківської області

  

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» від 27.12.2017 №1094, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я» від 16.10. 2014 № 642, ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідань постійної  комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (протокол від 18.12.2019) і постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (протокол від 18.12.2019), районна рада вирішила:

  1. Після здійснення передбачених діючим законодавством організаційно-правових заходів, пов’язаних з завершенням процедури реорганізації (перетворення) і створенням комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області:

1.1. Визначити уповноваженим органом управління комунального  некомерційного підприємства «Галицька лікарня»  Галицької районної ради Івано-Франківської області для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області – Галицьку районну раду в особі голови районної ради шляхом прийняття розпоряджень.

  1.2. Доручити голові районної ради П.Андрусяку оголосити і провести конкурс на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області у визначені законодавством терміни.

  1. У зв’язку з відсутністю при районній раді громадської ради як консультативно-дорадчого органу, що утворюється при центральному, місцевому органі виконавчої влади, при формуванні конкурсної комісії до її складу включити представників громадської ради при Галицькій районній державній адміністрації.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк).

 

Голова районної ради                                   Павло Андрусяк