УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
тридцять восьма сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 20.12.2019
м. Галич

 

Про звернення депутатів
Галицької районної ради

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою якісного забезпечення виконання ремонтних робіт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-09-03 Галич – Підгайці – Сатанів на ділянці дороги м.Галич (вул. Вітовського) та с.Медуха Галицького району Івано-Франківської області районна рада вирішила:
1. Схвалити Звернення депутатів Галицької районної ради до Кабінету Міністрів України щодо включення до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році капітальний ремонт дороги загального користування державного значення Т-09-03 Галич – Підгайці – Сатанів на ділянці дороги м.Галич (вул. Вітовського) та с.Медуха Галицького району Івано-Франківської області (додається).
2. Надіслати текст цього Звернення до Кабінету Міністрів України.
3.Дане рішення оприлюднити на офіційному сайті Галицької районної ради.

Голова районної ради                                                Павло Андрусяк

 

Додаток
до рішення тридцять восьмої сесії
районної ради сьомого скликання
від 20.12.2019

Кабінету Міністрів України

 

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, депутати Галицької районної ради, глибоко занепокоєні ситуацією щодо вкрай незадовільного стану дорожнього покриття та стосовно рівня безпеки автомобільної дороги загального користування державного значення Т-09-03 Галич – Підгайці – Сатанів на ділянці дороги в м.Галич (вул..Вітовського) та с.Медуха Галицького району Івано-Франківської області.
Неодноразово на пленарних засіданнях сесій районної ради депутатами порушувалися питання про критичну ситуацію, що склалася зі станом зазначеної ділянки автомобільної дороги.
Автомобільна дорога загального користування державного значення Т-09-03 Галич – Підгайці – Сатанів займає важливе значення у транспортній системі району та області. Вона починається в місті Галичі Івано-Франківської області і проходить територією Підгаєцького, Теребовлянського та Гусятинського районів Тернопільської області і веде в Сатанів Хмельницької області. Загальна довжина – 132,1 км , по Галицькому району – 14,1км.
Внаслідок природних явищ, збільшення інтенсивності руху великовагового транспорту, старіння асфальтобетону відбулося руйнування покриття у вигляді вибоїн, вижимів, значної сітки тріщин. На окремих ділянках дорожнє покриття зруйновано на всю ширину проїзної частини, крайка проїзної частини у місцях сполучення з узбіччям обламана, поперечний та поздовжній профілі не забезпечують водовідведення з проїзної частини.
Все це створює небезпеку для учасників дорожнього руху, водії часто скаржаться на те, що через жахливий стан дорожнього покриття, щоб дістатися з одного місця в інше, потрібно удвічі більше часу, ніж раніше.
На даний час Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області розроблена ПКД від 2016 року на поточний середній ремонт дороги Т-09-03 Галич – Підгайці – Сатанів на відрізку 0+1270 на суму 108,206 млн.грн.( при виділенні коштів буде проведено коректуру ПКД).
Галицька районна державна адміністрація і Галицька районна рада співфінансуватимуть проведення робіт на даному об’єкту, виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету.
Враховуючи вищевикладене, звертаємося з проханням включити до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році капітальний ремонт дороги загального користування державного значення Т-09-03 Галич – Підгайці – Сатанів за бюджетною програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення».

Схвалено на тридцять восьмій сесії Галицької районної ради
сьомого скликання
20.12.2019